To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Park południowy - wroclaw

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ptysiak
czy jest tu jakas mamusia co spaceruje po tym parku ?

a moze jakas ciezarowka ktora bedzie tam spacerowac wink.gif
Patison
Ptysiu, a czy Park Sowi to daleko bardzo? bo z tego co patrzylam na mapie, to mozna tak z tego parku przejsc do Poludniowego....a ja od stycznia (dopiero) bede mieszkac prawdopodobnie przy parku Sowim na Krzyki-Gaj.
Ptysiak
kurcze, nie wiem gdzie jest park sowi icon_eek.gif

ale zaraz sprawdze i jak blisko mnie to super icon_lol.gif
aga_mama
z opisu Patisona wynika, że park Sowi jest między Borowską i Ślężną. Jezeli tak to jest to park, do którego my chodzimy, tylko nie wiedzieliśmy że jest Sowi icon_wink.gif Ale jest fajny bardzo. Czasem zabłąkamy się do południowego, ale rzadko i niespodziewanie, dlatego się nie odzywałam icon_smile.gif A na Gaju jest fajnie nawet, Patison, tylko betonowo trochę icon_wink.gif
Dorka
CYTAT(Patison)
bede mieszkac prawdopodobnie przy parku Sowim na Krzyki-Gaj.

A gdzie dokładnie się przeprowadzasz?

Z Parku przy Borowskiej można łatwo przejść do Parku Południowego. Najwygodniej chyba przejść obok Szpitala Wojskowego (ul Weigla) przejść Ślężną i ul. Skierniewicką przejść do Sudeckiej i jestesmy w parku.
Patison
CYTAT(Dorka)
CYTAT(Patison)
bede mieszkac prawdopodobnie przy parku Sowim na Krzyki-Gaj.

A gdzie dokładnie się przeprowadzasz?

Z Parku przy Borowskiej można łatwo przejść do Parku Południowego. Najwygodniej chyba przejść obok Szpitala Wojskowego (ul Weigla) przejść Ślężną i ul. Skierniewicką przejść do Sudeckiej i jestesmy w parku.


Dokladnie to ulica Pilawska.....(boczna Swieradowskiej chyba)

Acha! Agnieszko, to moze kiedys uda nam sie spiknac i do Ptysi zawedrowac icon_smile.gif
Ptysiak
Z Piławskiej jest kawalek do mnie icon_rolleyes.gif

a ten park kolo szpitala wojskowego to park skowroni nie sowi



po prawej macie Piławska

a tu mieszkam ja na Kutnowskiej przy parku poludniowym

Patison
Łooooo matko Ptysiu!jaka ja dupa! o Skowroni mi wlasnie chodzilo - ptaki mi sie pomieszaly icon_wink.gif

To bede mogla przechodzic do "Twojego" icon_smile.gif i sie spotkamy icon_smile.gif
Ptysiak
CYTAT(Patison)
To bede mogla przechodzic do "Twojego" icon_smile.gif i sie spotkamy icon_smile.gif



noooo icon_razz.gif
Dorka
CYTAT(Patison)
 
Dokladnie to ulica Pilawska.....(boczna Swieradowskiej chyba)

Witamy w takim razie nową Gajowiczankę icon_wink.gif Może się tu kiedyś spotkamy na placu zabaw icon_biggrin.gif
Patison
CYTAT(Dorka)
CYTAT(Patison)
 
Dokladnie to ulica Pilawska.....(boczna Swieradowskiej chyba)

Witamy w takim razie nową Gajowiczankę wink.gif Może się tu kiedyś spotkamy na placu zabaw icon_biggrin.gif


Jeszcze troche icon_wink.gif Umowa przedwstepna podpisywana jutro, a mieszkanie do oddania na grudzien dopiero, zanim sie ulokujemy, to mysle ze przelom grudnia/stycznia. Ale i tak JUZ sie ciesze icon_razz.gif
aga_mama
Patison - chętnie icon_smile.gif My przeważnie całą watahą na spacery chodzimy, bo samej mi ciężko trochę z wózkiem i Julką, ale na pewno kiedyś się umówimy icon_smile.gif

Dorka - a może my się już spotkałyśmy na placu zabaw, tylko o tym nie wiemy? icon_wink.gif
Topcia
CYTAT(Ptysia)
czy jest tu jakas mamusia co spaceruje po tym parku ?

a moze jakas ciezarowka ktora bedzie tam spacerowac wink.gif


Hej, "wstąpiłam" tu przypadkiem i widzę, że poszukujesz towarzyszy spacerków po parku południowym. Chętnie się z Tobą spotkam, bo my z syneczkiem często tam chodzimy. Jeśli chcesz, pisz na gg 1409524. Pozdrowienia, Aga - Mama Mateuszka (03.02.2004) wink.gif
Ptysiak
Topciu a mieszkasz gdzies blisko icon_question.gif moze sie mijamy w parku icon_smile.gif jak cie poznac icon_question.gif
Topcia
Ptysiu, nie byłam tam co prawda od dwóch tygodni (praca icon_sad.gif ), ale pojawię sie już wkrótce, chyba nawet jutro. Najczęściej chodzę do parku z wózkiem (granatowo-beżowy), ja w okularach, korpulentna icon_smile.gif i jeszcze prowadzam ze sobą psa: czarnego labradora. Sonia (pies) jest chyba najlepszym znakiem rozpoznawczym, bo aż tak dużo czarnych labków tam nie spotkałam icon_smile.gif. Pozdrawiam, Aga
Topcia
Zapomniałam napisać: mieszkam koło schroniska dla bezdomnych zwierząt, więc nie tak super blisko, ale i tak lubię chodzić do tego parku.
Aga
Ptysiak
a to nie widzialam jeszcze zadnej kobitki z wozkiem i z labkiem icon_smile.gif)

musze sie rozejrzec, a w jakich godzinach spacerujesz??

p.s ja mam goldenka icon_lol.gif
Topcia
Raz do południa, a raz po południu. Jutro wybieram się jak najwcześniej, więc chyba koło 10. A Ty?
Ptysiak
ja zazwyczaj chodze 11-12

a gdzie spacerujesz icon_question.gif bo ja chodze dookola stawu
Topcia
Ja też dookoła stawu, głównie. Czasem zbaczam, ale jak jest ładna pogoda, to najbardziej lubię usiąść na ławce i patrzeć na wodę icon_smile.gif
Topcia
No i co Ptysiu, gdzie się schowałaś? Byłam dzisiaj na spacerku w parku, ale nijak nie mogłam Cię rozpoznać (jeśli tam w ogóle byłaś), bo nic nie powiedziałaś o sobie. icon_smile.gif Pozdrowienia, Aga
Ptysiak
nie bylam, cos sie przeziebilismy i nie chce brac malego na dwor za bardzo

ale mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy
Dorka
CYTAT(Aga_mama_Julki_i_Weroniki)
Dorka - a może my się już spotkałyśmy na placu zabaw, tylko o tym nie wiemy? icon_wink.gif

Ja najczęsciej jestem na placu zabaw przydomowym, ale czasem wracając z zakupów w hali Gaj wpadamy na ten dyży plac zabaw przy szkole (ten mniejszy ogrodzony też). Czasami w czasie zakupów wypatrywałam mamy z wózkiem i jasnowłasą dziewczynką wink.gif (widziałam zdjęcia wątku marzec 2002)
aga_mama
icon_lol.gif na pewno byś nas nie przeoczyła, rzucamy się w oczy, szczególnie jak niosę wyjącą Nikę i pcham przed sobą wózek z wylegującą się w nim Julką icon_rolleyes.gif
teraz wyjeżdżamy na kilka dni, ale później mogłybyśmy się umówić jeżeli masz ochotę - brakuje mi kogoś na spacerki w betonowym gaju strasznie. A place zabaw odwiedzamy te same icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.