To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Specjalista od zeza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agusek
I nie chodzi mi o okulistę icon_lol.gif takowego mam pod ręką.
Nie wiecie (pamiętacie) jak zię od zeza specjalista zwie ??

I może gdzie przyjmuje na śląsku??
Klinikę w Katowicach wolałabym ominąć (Gierkowej) z powodów tłumów.
Tuni
CYTAT(Agusek)
Nie wiecie (pamiętacie) jak zię od zeza specjalista zwie ??


Zezolista? Zezolog? icon_lol.gif icon_lol.gif wink.gif
Agusek
Na pewno nie Zoolog icon_lol.gif a reszta to nie wiem wink.gif
mama_do_kwadratu
Ortoptyk chyba, ale pewna nie jestem czy to lekarz...
Rehabilitacja zeza to ćwiczenia pleoptyczno-ortoptyczne. To po zagrabanicznemu znalazłam:
Orthoptists diagnose and treat defects of vision and abnormalities of eye movement.
iff
Agusek zeza lecza operacyjnie w Klinice 20o0 na Zelazowej kolo huty b (qrde nigdy nie wiem jak sie to pisze) czy ulicy zelaznej

ja mialam operacje w korwicie i bardzo sobie chwale, nie bylo tlumow i super podeszli do czlowieka o pani G nasluchalam sie mnostwo zlych rzeczy nie wiem czy sprawdzonych ale jednak brak checi na blizszy kontakt pozostal

Twoja coreczka chyba jest jeszcze za mala na operacyjne leczenie, czy juz miala leczenie ?
Agusek
Ifffona, Ali ucieka jedno oczko do nosa, ale czasami (tak jakby traciło opór) i zaraz wraca na miejsce icon_rolleyes.gif
Ja widziałam prawe w akcji kilka razy, a mąż upiera się na lewe icon_eek.gif
Chciałabym od razu trafić do dobrego specjalisty, żeby dziecku zaoszczędzić pośrednich badań u lekarzy, którzy i tak w końcu skierują mnie łaskawie do... specjalisty właśnie icon_confused.gif

Mogłabyś mi podać namiary na tę "hutę" albo korwitę?
I gdzie to? Gliwice, Katowice? czy inne? icon_wink.gif
Dzięki
wiola
Agusek..polecam Corwitte... wiem ze tam sÄ… super spacjaliscie i Cie "nie oleja" icon_exclaim.gif

jak C zalezy to poszukam i podam namiery.... a i tam tylko wizyty płatne icon_sad.gif
Agusek
wiola daj namiary, plisss.
Znasz kogś, kto tam był? i u kogo?
Chciałabym trafić od razu do kogoś kto jest jakoś polecony icon_confused.gif
iff
Agusek, standardowo leczy sie zeza u okulisty, z tego pwodu ze ucieka jej oczko nie bedzie sie robilo od razu operacji a zacznie sie cwiczenia z zakrywaniem na przemian (skoro dokladnie nie wiadomo) oczka lub inne

jezeli zdarza sie to na razie sporadycznie to nie wiem czy i tak nie porposza Was o cwiczenia, obserwacje i wizyte za jakis czas

a ja (chodzi o moja skromna osobe) mialam operowane zezujace oko w wieku 24 lat i teraz jest mi dobrze i pieknie icon_smile.gif

pojechalam tam na wizyte (do korwity) nie trzeba wczesniej sie rejestrowac, po prostu przychodzisz i czekasz na swoja kolejke (uprzednio w rejestracji zakaladajac karte) masz tam wszystkie badania robione dotyczace oczu, potem konsultacja z lekarzem i wtedy umawianie sie na opreacje, szczerze mowiac ludzie tam przychodza z "ciezszymi" przypadkami, ktore wymagaja leczenia operacyjnego

mysle naprawde ze ze "zwyklym" zezem nie masz co sobie robic tak wielkiej przejazdzki, nie pamietam namiarow na klinike 2000 ale ja w czasie desperacji wzielam panorame firm i najpierw obdzwonilam wszystkie kliniki, przychodnie niepubliczne ale ktore mialy podpisane umowy z wtedy Kasami teraz z NFZ, od pani w rejestracji dowiesz sie co i jak czy lekarz ma praktyke z dziecmi

wiesz ja jako dziecko bylam leczona na zeza, ale zaniedbano moja sytuacje strasznie, ale wystarczylyby systematyczne kontrole u okulisty

przypomnialo mi sie ja bylam leczona w przychodni specjalizujacej sie w chorobach oczu i zeza, taka miala nazwe, ale to bylo w szczecinie
zaraz zaczne szukac dla Ciebie namiarow
iff
www.klinika2000.pl

Katowice Zelazna 359 9099, 3590998
szukam dalej
iff
Wojewodzka Przychodnia okulistyczna Katowice 255 27 10
Agusek
Dziękuję Wam bardzo icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.