To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla wielbicieli Krecika

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
W sobotę, przechodząc Szewską obok Kameleona zauważyłam na wystawie cudo - komplet - talerz głęboki, talerz płytki i kubeczek z Krecikiem, porcelanowe. Weszłam więc do środka i na drugim piętrze, na stoisku z porcelaną znalazłam cały regał poświęcony Krecikowi - od rzeczonej zastawy stołowej, przez maskotki, puzzle i parę jeszcze innych rzeczy. Wszystko z Krecikiem.
Tylko dlaczego, do jasnej anielskiej, cenowo Krecik awansował do poziomu bohaterów Disneya??

Ale ten kubeczek za 11.90 to kupiÄ™ obu moim dziewczynom.
Doruśka
Skanna,powim Ci,bo bohaterów disneya cała masa jest,a krecik jeden ,o1
ale ceny ma wieksze niz disney...

Skanna a w ogóle to Ty mi zburzyłaś światopoglad na artystów niech Cie icon_wink.gif icon_sad.gif
skanna
CYTAT(Dorusia)
Skanna a w ogóle to Ty mi zburzyÅ‚aÅ› Å›wiatopoglad na artystów niech Cie wink.gif  :(


A to czemu?
Doruśka
Kochana moja,Artystka a tym bardziej skrzypaczka to w mojej(jakże naiwnej) wypbraźni dama(tego Ci nie ujmuję,ale czytaj dalej) co to głowę nosi wysoko,gdzieś tam może i ma dzieci,ale nie w żłobku,tylko bone do tychze ma!
a jak przychodzi taka dama do domu to proszę ja ćiebie nie wskakuje w bambosze,zeby obierać śliwki na powidła czy kartofle na obiad,tylko zasiada(tak zasiada,a nie zwyczajnie siada) z piekna porcelanową filiżanką Herbaty! i sie nia dlelktuje.a pieknie wystrojone dzieci przychodzą i cichutko daja buziaki O!
i tyle ci powiem moja droga! zawsze zazdrosciłam Paniom z Filharmoni,i tak sobie je wyobrażałam,a u co? Taka Skanna burzy mi świat,i co? jak teraz siadę w filharmoni to bede myslec,która to dama dziś smarki będzie wycierać a która ma na obiad placki ziemniaczane icon_twisted.gif
i tak oto moja miła upadł mój świat..

a w ogóle to te panie to miały być ą i ę a Ty się okazałaś normalna i badrdzo przystępna.a ja taki respekt czułam icon_twisted.gif
skanna
Taaaaaaa...
Taka to ze mnie artystka icon_razz.gif
A tak na poważnie, to u nas same takie icon_smile.gif Tych wytwornych to może ze dwie. A i to jedna, za którą głowę byś dała patrząc, że taka dama, gotuje chyba najlepiej z całej orkiestry, szyje fantastycznie i jeszcze balkon a la oranżeria posiada icon_smile.gif
Doruśka
I widzisz,tak właśnie sie mity tworzą...
icon_lol.gif icon_lol.gif

i co tam,ze te kartofle i buraki ,co tam oranzeria czy inne,ja podziwiam i tyle.
tylko mi trochę żal..

A pomachac przyjdę icon_smile.gif z tym,że teraz to juz będę mniej spieta,rozumiesz,dla mnie filharmonia to no nie wiem,ale zawsze mam ściśnięte gardło i łzy w oczach(oprócz dnia kiedy moja córka poszła 1 raz,wtedy raczej mało osób patrzyło na scenę,okoliczni obserwowali Adę,która z zamkniętymi oczami waliła w wirtualny forte[pian) oraz bęben(bylo to Bolero...)
Potwora
Skanna - świetnie, że o tym napisałaś - znam wielu wielbicieli Krecika, małych i dużych - już wiem gdzie dla nich kupować prezenty icon_wink.gif
Dorka
Zobaczcie TUTAJ
użytkownik usunięty
To ja proszę o namiary na Żwirka i Muchomorka icon_smile.gif
Delfinka
Wątek już nico starawy ale no...naprawdę płakać mi się chce bo sobie przypomniaam moje dzieciństwo.... no własnie z Krecikiem ( uwielbiałam jego smiech) i Żwirkiem i Muchomorkiem icon_razz.gif Czemu tego już nie puszczają??? Przynajmniej Maję sobie odświezyłam icon_wink.gif
skanna
Delfinka, puszczajÄ… icon_smile.gif
W tej chwili może akurat nie, ale w tym roku Żwirek i Muchomorek na pewno byli w dobranocce, a Krecik, o ile się nie mylę, też.
Delfinka
no to szkoda ze to przegapiłam
Potwora
Krecika można oglądać w piątki w Dobranocce.
akia
Znowu troszkę odkurzam wątek. zapewne wielbiciele krecika zauważyli, że w dobranocce w czwartek można go obejrzeć icon_wink.gif
Mój Oskar bardzo go lubi icon_biggrin.gif . Mamy pościel z krecikiem do łóżeczka, ale stworek nie chce spać w łóżeczku tylko ze mną icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.