To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy któraś rodziła na Kamieńskiego?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anulka-mamulka
Przymierzam się do porodu w szpitalu na Kamieńskiego. Właśnie kończą tam remont porodówki, maja ponoć niezły zespół , także neonatologiczny.

Czy któraś z Was moze podzielić się wrażeniami z porodu w tym szpitalu??
ez
tu był wątek na ten temat
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=72...7293&highlight=
Sylwik
Cześć Anulka ja też mam termin na luty 2005 i zamierzam rodzić na Dyrekcyjnej bo slyszałam dobre opinie na jego temat a poza tym to mile mnie zaskoczyla wiadomość że za porod rodzinn nie ma stalej polaty tylko cegielkę trzeba wykupić.
alusiaaaaa
Bynajmniej,mialal cesarke na kamienskiego w marcu'04.Wszystkim polecam ten szpital.oddzial polozniczy super i w ogóle.tylko trzeba uwazac na swoje rzeczy. icon_confused.gif Mezowi skroili portfel i dokumenty.mialam pojedynczą salę,wyszlam na chwile i nie pomyslalam...niewazne,i tak polecam-cieplo,przytulnie i milo.polozne w 80%super.byly 2 jędze na ok.10.
dumiczowa
[quote=anulka-mamulka]Hej Mamusie!!

Czy któraś miała może cc w szpitalu na kamieńskiego? To właśnie mnie czeka, byliśmy tam z mężem, oddział połozniczy jest swieżo po remoncie więc jest ładnie i czysto, ale może któraś zechce podzielić się bardziej szczegółowymi wrażeniami....?

Będę baaaardzo wdzięczna
icon_smile.gif


[quote=ez]Ja generalnie bardzo źle wspominam Kamieńskiego z pierwszego porodu, ale cesarkę zrobili pierwszorzędnie, tego nie moge im odmówić[/quote]

[quote=anulka-mamulka]icon_confused.gif[/quote]

[quote=Paka]Ja rodziłam obie córcie na Kamieńskiego, ale nie miałam cesarki icon_smile.gif[/quote]

[quote=alusiaaaa]tak i POLECAM.[/quote]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.