To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Która mała Warszawianka kocha Barbie? :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

feroMonik
Kochane, przyznajcie się, która mała Warszawianka chętnie wybrałaby się z mamą na premierę filmu "Barbie jako księżniczka i żebraczka". Premiera odbędzie się w teatrze Roma w niedzielę 26 września o godz. 12.00. Mam jedno zaproszenie (chyba na jedno miejsce) - trzeba tylko potwierdzić. Szkoda żeby się zmarnowało icon_wink.gif W programie spotkanie z biohaterkami filmu (?), fotografie z Barbie, loteria i "moc innych artrakcji". Zaproszenie wyślę chętnej osobie pocztą icon_biggrin.gif
sdw
O matko!!! Monic, dlaczego to tak daleeekooo???????? icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Moja mała kielczanka zycie by za barbie oddała.

Kiedy ten 26? wink.gif

Może mnie poniesie?????? wink.gif
feroMonik
Wiolu, 26 jest w niedzielÄ™. Zapraszam icon_biggrin.gif

No cóż, widzę, że nikt się nie chce przyznać icon_biggrin.gif To przez tę dyskusję o "nieodpowiednich zabawkach"... icon_wink.gif
pirania
ja sie chetnie wybiore.
Ale Wiola byla pierwsza, moze sie jednak Wiolu do wawy wybierzesz?

a dodam jeszcze ze moje corki bynajmniej za barbie zycia nie oddadza wiec moze jakas entuzjastka lepiej by bylo jakby poszla icon_wink.gif
feroMonik
Wiola chyba żartowała, tak?
Gosiu, proszę zdecyduj szybko. Napisz mi na priva swój adres, to wyślę ci zaproszenie. I będziesz musiała pójść "na moje nazwisko" wink.gif
sdw
Wiola wcale nie zartowała icon_wink.gif Pwiem wiecej - Wiola JEEEDZIEEEE icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Monika, pisze na PW.
feroMonik
OK. Sprzedane! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.