To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak to jest z kombinezona mi na zime???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MartaTwins
Jak wyglada sprawa z kombinezonami zimowymi? Czy kupujecie je JUZ TERAZ, czy czekacie na nadejscie chlodniejszych dni? Ja nie weim jakie duze beda moje male za 2 miesiace i chetnie bym poczekala, ale obawiam sie, ze t
towar rzucaja raz na jesien i trzeba wykupic, bo potem cienizna.
JAkie sa wasze doswiadczenia? I gdzie toto kupic? Widzialam ladne ale drogie w Cubusie, w H&M nie przyuwazylam w weikszych rozmiarach, 5 10 15 (w Tesco) pani mowila, ze juz jej prawie wyszly, icon_eek.gif a wiecej juz nie bedzie
grzałka
Cienizna niekoniecznie- teraz jest najdrozej, potem ceny spadna, zdarzaja sie wyprzedaze. Ja to w ogole kupuje po sezonie na przyszly sezon. Jesli Ci zalezy na super kombinezonie, a cena nie gra roli, kupuj teraz. Jesli jest inaczej- poczekaj.
Potwora
Marta, we Wrocławiu mamy taką masę sklepów - na pewno coś kupisz icon_wink.gif
Ja bym poczekała do zimy. Prawda, ceny są teraz najwyższe.
MartaTwins
Grzalka, Olaart, dzieki za odpowiedz. Czyli wychodzi na to, ze nie wolno dac sie zwariowac. Dzisija bylam w dzieciecym w Centrum Borek tam taki kombinezon jak potrzebuje 240 zl a ja musze razy dwa! No wiec jeszcze troche poczekam, skoro mowicie, z ebedzie taniej.
Doruśka
Podobno w Marino jest duzo i tanio.
w centum bielany Pani powiedział,ze kombinezony już sie kończą:(
Ptysiak
full kombinezonow jest w Askocie na sztabowej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.