To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkolna miłość

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

beattta
Dwa tygodnie za nami a Julka właśnie porzuciła Pawełka dla Mariuszka.
Z Pawełkiem jedynie układała klocki, a Mariuszek podobnie jak ona bardziej muzykalny, bo z nim tańczy i śpiewa icon_biggrin.gif (sami, we własnym zakresie wink.gif). Pani powiedziała, że miłość kwitnie icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Wasze dzieci też już mają swoje przedszkolne miłości?
Ania 26
Oj tak, nasz synek (6 lat ) od pierwszej grupy kocha siÄ™ OGROMNIE w Agatce .
Zdarzły się w między czasie "zdrady" z Moniką , Kasią i Kingą ale powiedział , że kocha tylko Agatę (wyższa o pół głowy i cięższa o 5 kg icon_razz.gif ).

Nawet ubłagał nas żeby jego młodsza siostra ( 4mc) miała na imię Agatka.
W domu robi dla niej prezenty , ostatnio kupił mi pierścionek (odpustowy) a po dwóch dniach zapytał ,czy on napewno mi się podoba bo jak nie to Agatce z całą pewnością się spodoba. I tak Agatka dostała MÓJ pierścionek icon_cry.gif icon_cry.gif wink.gif icon_razz.gif

Pozdrawiam A nia mama marcinka i Agatki
sdw
Kinga od "maluchów" kochała sie w Maksiu. Ale Maksiu to taki lowelas co to żadnej nie przepuści icon_wink.gif Zatem okresowo cierpiała a okresowo byłą szczęsliwa. Gdzies tak w połowie średniaków Maksiu zakotwiczył u boku Oli. Kinga chwilę pocierpiała po czym ze zdwojona energią rzuciłą sie na poszukiwania. Kolejnym kandydatem na zięcia został Stasiu z młodszej grupy. Jakis czas było "cudownie" icon_wink.gif a potem na zmiane euforia i dramat icon_rolleyes.gif Stasiu przeplatał sie z Maksiem a raczej platoniczna miłościa do tego drugiego icon_wink.gif

Od wrzesnia Kinga chodzi do innego przedszkola. Narzeczonego już ma, tez Maksia. Fatum jakies, czy co? icon_wink.gif


A tak na marginesie - tatus Maksia nr 1 był pierwsza szkolną miłością mamusi Kingi (mnie, znaczy icon_wink.gif , klasa 1 SP ) ale jakos mnie nie chciał choc mu pukiel włsów w łście wysłałąm. Mamusia Maksia nr ! była znienawidzoną szkolną koleżanka mamusi Kingi (tym razem liceum, ale chyba cos w tym jest icon_wink.gif ). Na Stasia mamusia Kingi krzywym okiem patrzyła bo jakoś do Stasiów zaufania nie ma icon_wink.gif W końcu ojciec mamusi tyż Stasiu i jakis miejscami nie teges icon_wink.gif . Za to Maksiu nr 2 pchodzi z patologicznej rodziny a jego tatus kochał się platonicznie kilka lat w mamusi Kingi o czym ta (chili ja) dowiedziała sie wczoraj na przedszkolnych zawodach rowerowych. Czekał facet 20 lat zeby mi miłość wyznac icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
malinowa i Malina
U nas temat nie istnieje. Na moje pytanie jak maja na imię jego koleżanki z grupy Adas odpowiedział, że nie wie bo dziewczyn nie ma w grupie. Po 2 tygodniach zna 2 z imienia.
Za to ma jedna sympatie pisakownicowÄ… - nazywa ja FionÄ…!
moko.
heeeee mój oskar zakochuje się bardzo szybko, Wiolontello w Twojej córce równieź, Beatta w Julce też w zoo się zakochał. Ogólnie póki co mam 3 synowe (Sandre, Natalke i Paulinkę)
hiiiiii
beattta
U nas Mariuszek nadal na topie - widocznie fajny wink.gif

CYTAT(moko.)
Beatta w Julce też w zoo się zakochał

nic nie dał po sobie poznać wink.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif spryciarz icon_biggrin.gif
kasiask
A u nas jest Ola. Już od dwóch lat Julek jest jej wierny. Ma co prawda jeszcze inne dziewczynki, które mu sie podobają, ale Ola jest niezmiennie na pierwszym miejscu. I dzisiaj akurat spotkało go wielkie rozczarowanie!! A było to tak.
Poszłam do przedszkola po Julka. Przychodzę, a on siedzi naburmuszony z założonymi rekami (tak robi jak jest obrażony). Więc pytam:
Ja: Co się stało, Juleczku?
Julek: Jestem zły!
Ja: A na kogo jesteś zły?
Julek: Na OlÄ™!
Ja: A co Ola takiego zrobiła, że jesteś na nią zły????
Julek ( prawie ze łzami w oczach): Całowała się z Piotrkiem!!!!!!!
Ja: A skÄ…d wiesz??
Julek: Weronika mi powiedziała!
Ja: A może Weronika sobie zażartowała?
Julek: Nie, Ola powiedziała, że tak było i zrobiła to jeszcze raz!
sdw
GÅ‚upia Ola icon_wink.gif Takiego przystojniaka odtracic icon_wink.gif
moko.
gusta się zmieniają, mały obecnie kocha Olę bo ma pieska małego icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.