To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to objaw alergii??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulla
Weronika od dziesięciu dni jest odparzona...nie mam już pomysłu czym to wyleczyć. Zwłaszcza, że dotychczasowe tego rodzaju problemy miały konkretną przyczynę - coś nowego w diecie lub czegoś za dużo. A w ostatnim czasie nic nowego nie było.
No i zaczęłam się zastanawiać czy może się w ten sposób objawiać alergia na mleko???

Kiedy skończyła rok robiłam próbę czy może pić normalne krowie mleko, przez tydzień piła, potem odmówiła, a dodatkowo na nogach, głównie pod kolanami wylazły jej "suche placki". Zrezygnowałam z prób na kilka miesięcy. Po następnej chyba w maju, po ok tygodniu wysypało ją na twarzy, poza tym nic...więc znowu zrezygnowaliśmy z mleka krowiego na rzecz mieszanki.
No i pod koniec sierpnia zaczęliśmy kolejną próbę. Pije chętnie, wygląda na to, że jej smakuje...ale od 10 dni ma odparzoną pupę, poza tym wszystko ok.

No i nie wiem....mleko czy nie mleko???
ulla
Dodam jeszcze, że pije mieszankę na bazie krowiego, no i je przetwory mleczne, po których absolutnie nic jej sie nie dzieje.
malinowa i Malina
To mogła byc przejściowa nietolerancja na mleko w czystej postaci. Dlatego podawaj dalej mieszankę i resztę, a z normalnym mlekiem poczekaj.
ulcik
to może być mleko Misiek miał tak przez sekundę ... ale miał tak również po jego ukochanym soku pomidorowym i samych pomidorach .. tyle że on tego je nieograniczone ilości icon_wink.gif

ulcik
ulla
Bardzo dziekuję za odpowiedzi...określenie "alergia" to dla mnie skrót myślowy, oznaczający właśnie nietolerancję, przejściową mam nadzieję, bo prawdziwej alergii na szczęscie nie ma.
Za sobą mamy juz prawie 3 dni bez normalnego mleka, wyłacznie modyfikowane. No i odparzenie zrobiło się podatne na leczenie. Zaczęło znikać. Jeszcze ze 3 dni i śladu nie bedzie. No a my, do ukończenia drugiego roku życia, czyli do lutego, chyba odpuścimy testowanie mleka krowiego.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.