To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pekajace naczynka w oczach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Czy to tylko moj problem/ b czesto pekaja mi naczynka , w prawym oku mam jedno 'pekniete " od kiedy pamietam , pekaja mi w supermarketach , restauracjach, klubach, przed telewizorem, przed komputerem , bez wyraznej przyczyny.mam wade wzroku ale to chyba nie ma zwiazku.B
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arwena.
Mnie od niedawna też pękają. W dodatku moment "peknięcia" boli - mocno boli. Też mam wadę wzroku - do jakiegoś czasu sądziłam że to jest z tym zwiazane - ale okulistka mówi, że w oku wszystko ok, cisnienie idealne - nic się nie dzieje.

A naczynka pekajÄ… icon_cry.gif
Doruśka
mi też pekają,ale ja poszłam do okulisty i on mi nic nie stwierdził,a one wam tak co jakiś czas pekają? bo mi tak ,wygladam jakby mnie mąż pobił icon_sad.gif
agabr
Dorusia no co jakis czas , jakby tak non stop to wygladalabym upiornie ale w jednym oku mam na stale pekniete, nie zauwazylas ?b
Ciocia Magda
Mi też pękają, odnoszę wrażenie, że od wytężania wzroku. Pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło w kinie - nie mogłam doczytać napisów bo nie wzięłam okularów (do pewnego czasu doskonale sobie radziłam bez okularów icon_evil.gif ). I po wyjściu z kina wyglądałam jak wampir.

Teraz mi się to dzieje, jak za dużo siedzę przy komputerze - czyli często.
cydorka
CYTAT(agnieszkabryndza)
Dorusia no co jakis czas , jakby tak non stop to wygladalabym upiornie ale w jednym oku mam na stale pekniete, nie zauwazylas ?b

Jak Twoje ciśnienie wewnątrz gałkowe?
Jak sie ma sprawa z naczynkami np... na policzkach, czy nogach- też masz skłonność do pękania ich w tych miejscach?

Ja mam podobne kłopoty ale ja obciążona jaskrą
ciśnienie w jednym oku na granicy normy.
A co mówi okulista na to?
Jeśłi nie byłaś, polecam się przejść
oraz polecam przychodnie pod opieką której jestem od lat

cyd
Doruśka
a widzicie. Lekarka powiedziała,ze to z wysiłku, miałam badanie ciśnienia i td w oku. tylko mam wade wzroku a okularów nie lubie . no ale juz noszę. od wczoraj icon_wink.gif

Aga,ja Ci w oczy aż tak nie zaglądałam icon_wink.gif .a widziałaś mojego pieprzyka na oku? w sensie na gałce ocznej ?
Doruśka
Cydorko dziekuje,ale do Warszawy nie po drodze mam icon_wink.gif)

jakos mi sie niedawno popękały naczynka na nogach.
A jedna taka to mi mówi,że po 30 to juz tak moz ebyć icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.