To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chrzciny, komunia- imprezy bezalkoholowe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
U nas na razie były tylko chrzciny. Chciałam aby były bezalkoholowe ale zostałam przegłosowana.
A jak było u Was?
A.L.
A u nas zawsze bylo jakies winko do obiadu.
Tylko tyle.


a.
Esther@
U nas też dopiero chrzciny były icon_wink.gif cała "impreza" była dość wcześnie, więc totalnie bezalkoholowe, bo nawet wina do obiadu nie dawałam.
kas
U nas na chrzcinach u Fifi była lampka wina do obiadu. Na roczek symboliczna lampka szampana.
(Oj zdziwienie było wujaszka icon_eek.gif , który liczył na "małe co nie co" icon_biggrin.gif).
Pzdr
Mama Anka
Na chrzcinach u Adriana, ktore odbyly sie w Gdansku u moich rodzicow zla bylam na mojego Ojca, bo ugoscil gosci wodka, nawet sie mnie nie pytajac, a u Pauliny na chrzcinach, ktore juz zrobilam u nas w domu, nie bylo wodki, ani innego alkoholu. U Adriana na Komuni Sw. tez nie bedzie wodki, moze winko do obiadu. W koncu sa to imprezy dziecka, a nie doroslych i dziecko nie musi "stawiac", ani pamietac czerwonych pyskow ze swojego swieta. Zdecydowanie jestem przeciw alkoholowi na tego typu imprezach, co innego urodziny nasze, tam to czemu nie, wszyscy dorosli, nasze swieto, wiec czemu nie... icon_wink.gif
Adusiowa Mama
Chrzciny Ady były prawie bezalkoholowe.
Po przyjściu z kościoła poczęstowaliśmy gości szampanem ( butelka na 11 osóB).

Niemniej wiekszość rodziny dopytywała, czy przewidujemy coś jeszcze i była trochę zdziwiona, że tylko tyle alkoholu...

pozdrawiam icon_biggrin.gif
kasiask
U nas winko było. I to tyle. Nie jestem zwolennikiem nadmiaru alkoholu na żadnych imprezech, a co dopiero tych "dziecięcych".
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Doruśka
u nas w wiekszości są imprezy bezalkoholowe.
komunia i chrzciny były bez kropli nawet(a przepraszam,tort węgierski był na komuni,zatem jakaś kropla byłą)
Agnieszka.zg
obydwa chrzty i komunia rok temu były bezalkoholowe .mąż coś tam burczał wcześniej ale miu nagadałam że to impreza dziecka .i takie tam ble .ble .....ble więc stwierdził że mam rację
i.
U nas nawet przyjęcie poślubne było bezalkoholowe wink.gif
pirania
a u nas alkoholu zawsze wbrod i jakby goscie sobie zazyczyli to jeszcze bym wyjela, z tym ze zarowno my jak i nasi goscie z tych niepijacych. Pewnie dlatego rozwazania czy alkohol czy nie nigdy zaprzataly mego umysłu a powodow by nie postawic na stole winka do obiadu czy piwka to nie znam zadnych.
Iza&Pyza
CYTAT(ilka)
U nas nawet przyjÄ™cie poÅ›lubne byÅ‚o bezalkoholowe  :wink:


[color=olive][/color]
haga
U nas na chrzcinach było wino.
Natomiast na urodzinach synka (dwa za sobą, trzecie tuż tuż icon_biggrin.gif ) nie było i nie będzie żadnego alkoholu.
Prowadziłam boje z mamą, która twierdziła, że chociaż wino trzeba postawić, ale byłam nie ugięta.
Żyrafo
U nas też impezy są bezalkoholowe.
Joga75
Chrzciny przy lampce wina do obiadu a roczek przy lampce szampana po obiedzie icon_wink.gif
I chyba dlatego obie imprezy szybko sie skończyły.
Ale co mi tam, to święto dziecka, kto nie rozumie jego problem!
beattta
Zarówno na chrzcinach jak i na urodzinach Julki nie było żadnego alkoholu. Nie czułam takiej potrzeby, a goście chyba też nie byli specjalnie zaskoczeni brakiem "procentów".
Kama :)
U nas jak na razie były tylko chrzciny i to bez alkoholu. Goscie byli bardzo zadowoleni. To jest święto dziecka i uważam, ze na takich imprezach nie powinna byc alkoholu w duzych ilościach, co innego lamka wina do obiadu czy szampan.
Małgoś.dz
Zazwyczaj przy rodzinnych uroczystościach podajemy jakieś wino do obiadu, ale chrzciny były absolutnie bezalkoholowe. Wszak chrzest dziecka - to święto dziecka, a nie gości. wink.gif Myślę, że goście nie poczuli się obrażeni. icon_lol.gif
danutkka
my na chrzcinach tak skromnie podaliśmy kilka butelek wina, zamówilismy kilka butelek w promocji na wina.com.pl
śrubka
To się chwali. Ja sama jestem abstynentką, więc siłą rzeczy staram się alkoholu uniakć
kasiulaki
U nas zawsze imprezy bezalkoholowe, jeżeli dotyczą one dzieci.
anna98
Oczywiście, że bezalkoholowe! To impreza dziecka, a nie okazja do picia alkoholu. Należy zadbać o dobre jedzenie przede wszystkim, polecam firmę https://www.miacatering.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.