To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moja mama ma net

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bajbus
powiem tak - jestem wściekła!

moja mama musi wiedzieć wszystko, zawsze, szybciej, wiecej - niż ja
czuje sie prześladowana, nie bede opisywac problemu, ale od tygodni nie rozmawiamy..
no wiec dowiedziałam się ze moja mama doskonale wie jaki mam nick w necie
i pochwaliłą sie nawet panom monterom którzy zakłądali net icon_wink.gif
net potrzebuje do kontaktu z moją siostra, która jest w angli i dla niej kiedy wróci aby ta mogła być w kontakcie z narzeczonym
ogólnie net jest potrzebny i nie ma co dyskutowac na ten temat !

narazie rozgryzła gg i wysyła mojej siostrze rysuneczki
wysłała tez pierwsze maile:
UWAGA TO PRÓBA 1 ( a potem 2 i 3 ...)WYSŁANIA MELIA _ TU MAMA

no wiec dziś dostałam jednego takiego z zaproszeniem na obiad i potwierdzeniem droga mailowa przybycia

kurcze... rozgryzła gg, poczte.. zaraz bedzie zarywac nocki a pierwsze zarwanie poświęci na odnalezienie BAJBUSA w necie

a ja nie chce:(

to był mój kawałek swiata bez jej wiedzy, przyzwolenia, ingerencji...
i co począć??
juz widze jak sie loguje na maluchach...

bossszzzzzzzz
ratunku!!!!!
kasiask
To faktycznie masz przerąbane. Moja mama na razie się tylko odgraża, że to zrobi. Marzy jej się, że poczyta mojego bloga. Ha, ha. Wiele by się o sobie dowiedziała. W efekcie pewnie byłby zakaz przychodzenia na obiadki. icon_smile.gif

Ale wizja Twojej mamy logującej się na maluchach, rozbawiła mnie do łez! icon_smile.gif
lea
moja mama na necie bywa już długi czas, czytywała również eDziecko icon_wink.gif raz czy dwa razy nawet pojawiła się na edzieckowym czacie jako mama_lei icon_lol.gif
Tobatka
A moja nigdy tu nie zajrzy.. Raczej.. Bo odgraża się, że komputer nie dla niej. Ogranicza się tylko do oglądania zdjęć zza moich pleców. Ledwo z komórką sobie poradziła i powiedziała, że "ona się do takich rzeczy nie nadaje" icon_wink.gif

Więc mam luz - wystarczy, że mąż wie wszystko, zanim mu powiem, bo jakoś tak się składa, że najpierw mówie tutaj icon_redface.gif No co ja mogę, ża Was mam cały dzień, a z nim chce porozmawiać wieczorem?? icon_wink.gif
Mama Anka
Moja na szczescie niet pojecia o necie i pc, ale nawet nie chce myslec co byloby jakby miala net i pc. Ona ma kupe wolnego czasu i to taki szpieg, wszystko musi wiedziec, a jak Jej sie czegos nie powie to sie potrafi obrazic. icon_twisted.gif
Wspolczuje Ci bajbus, bo wiem co to znaczy, ja bym chyba wscieklizny dostala. Czemu matki nie umieja (mowie o niektorych matkach) dac zyc swoim dzieciom (juz doroslym, a nawet bardzo starym dzieciom wink.gif ) swoim zyciem tylko wciskaja ten swoj nos gdzie sie da i gdzie ich nie prosza... icon_evil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.