To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Już czuć eDzieckowy klimat...dziękuję Gosiu1

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maggii
icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Jeju ale fajnie!!

Tyle Was tu przyczłapało z eDziecka, że już się czuje , jak w domku icon_biggrin.gif

I przywitano nas z otwartymi ramionami - normalnie raj.

Gosiuniu, dzięki, że nas tu zaprosiłaś icon_biggrin.gif


[/color]Zrobiłaś dla nas bardzo wiele - wróciłaś nam nadzieję, że można się posklejać na nowo w ulubioną gromadkę....

[color=green]
I jak tu Cię nie adorować??????
Mika
Nie tylko czuć klimat ale i widać hihihihihihi icon_lol.gif
anonimowy
[quote=maggii]icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Jeju ale fajnie!!

Tyle Was tu przyczłapało z eDziecka, że już się czuje , jak w domku icon_biggrin.gif

I przywitano nas z otwartymi ramionami - normalnie raj.

Gosiuniu, dzięki, że nas tu zaprosiłaś icon_biggrin.gif


[/color]Zrobiłaś dla nas bardzo wiele - wróciłaś nam nadzieję, że można się posklejać na nowo w ulubioną gromadkę....

[color=green]



Kurde, takie adorowanie mojej osoby, a ja dopiero teraz zauważyłam... icon_wink.gif Toż to skandal! Byłam w takim dole - jakbym widziała co tu się pisze, zaraz by mi uśmiech na usteczkach malinowych zawitał! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ale bez wzajemności - cóż by to było za adorowanie...icon_smile.gif Ja Ciebie też adoruję i to nie od dzisiaj kochana moja! I cieszę się, że powróciło to nasze malutkie acz bardzo zgrane gronko. icon_smile.gif

Całuski Gosia1
iwo1
[quote=Anonymous][quote=maggii]icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Jeju ale fajnie!!

Tyle Was tu przyczłapało z eDziecka, że już się czuje , jak w domku icon_biggrin.gif

I przywitano nas z otwartymi ramionami - normalnie raj.

Gosiuniu, dzięki, że nas tu zaprosiłaś icon_biggrin.gif


[/color]Zrobiłaś dla nas bardzo wiele - wróciłaś nam nadzieję, że można się posklejać na nowo w ulubioną gromadkę....

[color=green]



Kurde, takie adorowanie mojej osoby, a ja dopiero teraz zauważyłam... icon_wink.gif Toż to skandal! Byłam w takim dole - jakbym widziała co tu się pisze, zaraz by mi uśmiech na usteczkach malinowych zawitał! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ale bez wzajemności - cóż by to było za adorowanie...icon_smile.gif Ja Ciebie też adoruję i to nie od dzisiaj kochana moja! I cieszę się, że powróciło to nasze malutkie acz bardzo zgrane gronko. icon_smile.gif

Całuski Gosia1[/quote]

Usteczka malinowe ,szczesciarz a tego Darka

Pozdrawiam
IWO
ANKA
ja też się przeniosłam i dobrze się tu poczułam bo nowe edziecko jest icon_cry.gif niestety
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.