To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak wywołać poród

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzanna99
witam wszystkie mamusie!!!
mam do was pytanie kończy sie u mnie 40 tydzień i nic nie wzkazuje na to ze coś się zmieni. Lekarz twierdzi że przenoszę ciąże na 100%. może nacie jakieś sprawdzone metody naturalnego wywołania porodu? byłabym bardzo wdzieczna za podpowiedzi.
i.
Był już taki temat jakiś czas temu, poszperaj.
Ja ze swojej strony muszę napisać, że przenosiłam obydwie ciąże - pierwszą 11 dni, drugą 15. Nie pomógł wysiłek fizyczny, herbatka z liści malin, olejek rycynowy ani mycie okien.
Podobno seks jest dobry, ale jakoś męża w tym czasie namówić nie mogłam wink.gif
Gosia:)
Czytałam kiedyś, że lekarze w takiej sytuacji proponują przeterminowanym terapię 3XS tzn seks, supermarket i schody.
Seks dlatego, że plemniki zawierają coś tam co może rozpocząć skurcze macicy ( o ile dobrze pamiętam) a te dwa ostatnie to chyba po to, żeby się ołazić.
Zyczę rychłego rozwiązania icon_biggrin.gif
i.
CYTAT(Gola)
...Seks dlatego, że plemniki zawierają coś tam co może rozpocząć skurcze macicy ( o ile dobrze pamiętam)...


to prostaglandyny, które ponoć powodują rozwieranie się szyjki macicy icon_wink.gif
madziarex
Najlepsze wyjście , to cierpliwie poczekać...Teraz jestem już mądra , ale wierz mi wiem co to znaczy przenosić ciążę icon_wink.gif Nie kombinuj dla dobra dziecka.Ono samo wie , kiedy wyjść.
i.
Moje nie wiedziały i trzeba było wywoływać icon_neutral.gif w szpitalu rzecz jasna.
madziarex
CYTAT(ilka)
Moje nie wiedziaÅ‚y i trzeba byÅ‚o wywoÅ‚ywać  :| w szpitalu rzecz jasna.


icon_eek.gif icon_mad.gif przykro mi icon_sad.gif

Najważniejsze , że wszystko jest oki i .
.uzytkownik.usuniety.
Lepiej dać sobie spokój z wywoływaniem bo się łożysko może odkleić. Tak twierdzi moja pani doktórka.

Pzdr,

Zwierzo
sandraw
moja też nie wiedziała i teraz zapewne też tak będzie.
A miałam wywoływany na wszystkie możliwe sposoby ... koszmarrrrrr
PATIszon
Wywolac porod moze tylko lekarz w szpitalu. Pozostale metody sa srednio skuteczne, a dzialaja raczej na nasza psychike niz na nasza macice wink.gif
MartaL
Wiem co przezywasz, bo tez przez to przeszlam.
Trzymaj sie dzielnie!!
Moze stymulacja brodawek sutkowych?
Wtedy tez wytwrza sie oksytocyna.
Jolanta z
Mi pomoglo mycie szyb.Zaczelam porzadki ,nie po to zeby wywolac porod ,tylko aby sprzatnac .Skonczylam mycie okien okolo 18:00,a o polnocy juz mialam porzadne skurcze,no i urodzilam 6 dni wczesniej,chociaz to i tak zaczal sie juz 40 tydzien.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.