To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bardzo dobry nowy preparat na AZP

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

larcia
wlasnie zaczelam uzywac nowego preparatu na mojej malej. Jest atopiczka i chce sie z wszystkimi tym podzielic. Preparat jest naprawde skuteczny i do tego tani choc wydawalam na mala juz duze pieniadze. Miala juz zmiany nie tylko na lokciach i w zgieciach i po leczeniu choroba wracala. Lekarz polecil mi emolienty. W codziennej pielegnacji pomocne nam sa emolienty poltuste (Aqualan L, Ceralan) a nas zime polecil tlusty (Ambilan) Polecam wszystkim. Nie ma ich jeszcze we wszystkich aptekach ale mozna znalezc na adresy na stronie. Nie chce tylko na forum podawac adresu strony bo nei wiem jeszcze jakie tu sa zwyczaje.
Ev
A jaki to ma sład? Co do adresu strony, to myślę, że możesz podać linka icon_biggrin.gif
kasiarybka
Larcia umieśc adres tej strony icon_smile.gif

Nic złego się nie stanie, a to przeciez bardzo ważna wiadomość, dla wszystkich alergików.
agabr
znalazlam strone www.emolienty.pl
choc mnie akurat srednio przekonuja no i coz larcia ma hm 4 posty wszystkie o emolientach icon_wink.gifB.
Ev
CYTAT(agnieszkabryndza)
znalazlam strone www.emolienty.pl
choc mnie akurat srednio przekonuja no i coz larcia ma hm 4 posty wszystkie o emolientach icon_wink.gifB.

A wiesz, rzeczywiście icon_rolleyes.gif Wszystkie jak jeden mąż są o emolientach. Wydaje się, że jest dość zorientowana w tej materii. Note bene adres strony został przez larcię podany we wcześniejszym poście, więc czemu teraz zastanawia się nad zwyczajami na Maluchach? icon_rolleyes.gif
agabr
CYTAT(Evchen)
A jaki to ma sład? Co do adresu strony, to myślę, że możesz podać linka icon_biggrin.gif
a skladu to nawet na stronie nie ma .B
Ev
CYTAT(agnieszkabryndza)
CYTAT(Evchen)
A jaki to ma sład? Co do adresu strony, to myślę, że możesz podać linka icon_biggrin.gif
a skladu to nawet na stronie nie ma .B

no ale skoro Larcia używa, to chyba na opakowaniu jest icon_rolleyes.gif
amania
A poza tym cały post brzmi jak cytat z reklamy icon_confused.gif
Ev
CYTAT(amania)
A poza tym caÅ‚y post brzmi jak cytat z reklamy  :?

A no, jakoś tak też mi to przyszło do głowy, ale nie chciałam wbijać kija w mrowisko wink.gif
larcia
czesc dziewczyny. Rzeczywiscie pisze o emolientach ale mozecie byc spokojne, nie dzialam na zlecenie firmy icon_biggrin.gif Nie wkleilam adresu strony bo ostatnio na innym forum dostalam za to becki :/ tu jestem nowa i jednak wole nie podawac. Podalam raz ale stwierdzilam, ze to juz przesada, a jak ktos bedzie zainteresowany sam znajdzie.
Pisze o tych preparatach dlatego, ze sa naprawde dobre, bezpieczne i tanie i mi pomogly icon_sad.gif Nie ma w tym nic zlego. Zreszta tez po to jest to forum. Jezyk marketingowy icon_sad.gif a jak mam pisac polecajac kremy, ktorymi jestem zachwycona? Dola zlapalam przez to wszystko.

Jesli chodzi o sklad to wyrzucilam opakowania. Zostalo mi tylko opakowanie ambilanu. Na tubkach jest sklad po ang.
Ambilan: woda, wazelina, olej parafinowy, sterarynian glicerolu, caprolic/ capric triglyceride, glikol propylenowy, alkohol cetearylowy , polysorbate 40, krzemionka, kwas sorbowy
pozdrawiam
Ev
Nie było moim zamiarem dołowanie nikogo. Też sama jestem często zachwycona. Zastanawia mnie jednak fakt, że tak doskonale znasz różne emolienty, nie tylko te dla dzieci. Chyba, że się mylę icon_rolleyes.gif
larcia
ano znam prawie doskonale icon_smile.gif jest ich 6 wiec jak sie kilku uzywa to latwo zapamietac (nawet nazwy, ktore wydaja sie ciezkie). Moj maz pracuje w gazecie "lek w polsce", mam bliskiego przyjaciela dermatologa.
Radzi mi czesto i gesto w sprawach pielegnacji itp. np. co ma zrobic moj maz zeby nie miec podrazenien po goleniu. Czesto czytam wizaz.pl Jakos sie obracam w tym juz dosc swobodnie. Dodatkowo lubie wiedziec czego uzywam icon_wink.gif dlatego duzo czytam i robie wywiad wsrod ludzi ktorzy cos na dany temat wiedza. Tez jestem podejzliwa wiec nie dziwie sie Twojemu zachowaniu.
Ev
CYTAT(larcia)
. Tez jestem podejzliwa wiec nie dziwie sie Twojemu zachowaniu.

Myślę, że nie tylko mojemu. Nie tylko ja miałam tego typu myśli icon_rolleyes.gif
agabr
Postanowilam poszperac troche, zadzwonilam do przyjaciolki farmaceutki i no coz te preparaty nie roznia sie niczymjesli chodzi o sklad od calych ton takich samych preparatow na rynku.b
agabr
Swoja droga dosc zywo propaguje Pani na innych forach, rozumiem ,ze firma Orion ma maly budzet i reklame robi w ten sposob, coz etycznie dla mnie to watpliwe.B
Ev
CYTAT(agnieszkabryndza)
Swoja droga dosc zywo propaguje Pani na innych forach, rozumiem ,ze firma Orion ma maly budzet i reklame robi w ten sposob, coz etycznie dla mnie to watpliwe.B

Też na ten sam temat? icon_rolleyes.gif No to już jest niewątpliwe CO NAJMNIEJ zastanawiające....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.