To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobek przy ul. Dokerskiej 5

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OLALI
CZY KTORAS Z MAM ODDAJE LUB ODDAWAŁA SWOJA POCIECHE DO ZŁOBKA NR 5 PRZY UL. DOKERSKIEJ 5. CIEKAWA JESTEM JAKIE TAM SA KLIMATY.
anonimowy
Znajomi kiedyś oddawali tam 2-latkę i byli bardzo zadowoleni. Na innym forum też cztałam kiedyś pochlebne opinie.
Delfinka
Gościku, a mozesz podac linka?? Ja też szukam opinii ta teat tego żłobka i jakoś dokopać się nie mogę icon_sad.gif
skanna
Oj, Delfinka, Delfinka icon_biggrin.gif Nie wiesz, kogo pytać? icon_wink.gif
Żłobki we Wrocławiu Jak to przebrniesz, to będziesz wszystko wiedzieć.
A od siebie dodam, że Dokerska jest świetna.
Delfinka
No wiedziałam icon_redface.gif wink.gif Dzięki! icon_razz.gif
Jeszcze dziś zabiorę się za analizę hi hi icon_lol.gif
ANTENA
nasz synek od września chodzi do tego żłobka i ja osobiście jestem zadowolona icon_smile.gif Jeżeli zaś chodzi o Kubę to na początku był problem z zaklimatyzowaniem ale po miesiącu się przełamał.
Odbywaja sie zajęcia z rytmiki dwa razy w tygodniu. I napewno są fajnie prowadzone ponieważ Kuba śpiewa co troche to nowe piosenki i sam potem prowadzi takie lekcje w domu wink.gif
Opowiada też bardzo fajnie o Paniach opiekunkach no i o dziwo zjada i śniadania i obiady.
Więc tak jak wcześniej pisalam jestem zadowolona i są bardzo duże postępy tj. samodzielne jedzenie, rozbieranie sie i ubieranie, sprzątanie zabawek i ciuchów na swoje miejsce itp.
Jeden tylko minus , ciągłe przeziębienia icon_cry.gif
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.