To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ortodonta w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Szukam namiarów na dobrego ortodontę w Warszawie... Chciałabym jeszcze dodać - niedrogiego, ale to chyba nie idzie ze sobą w parze icon_wink.gif . Sama mieszkam na Pradze Północ, a pracuję na Mokotowie... Byłoby miło, gdyby ortodonta chciał przyjmować gdzieś w tych okolicach, ale oczywiście nie koniecznie... Co prawda z czasem mam zawsze problemy, ale jakoś może mi się uda to zgrać...
Potrzebuję dobrej rady, a być może też (choć chciałabym tego uniknąć ze względów finansowych) aparatu na zęby...
Pozdrawiam.
Anuk
Aniu,
ale ty potrzebujesz dla siebie? Czy dla dziecka?
goÅ›
Aniu, przy Rondzie Starzyńskiego w Orto-Fanie pracuje dr Wyszomirska, bardzo dobra ortodontka. Wiele lat pracowała na Nowym Zjeździe. Nie jest najdroższa w W-wie (choć do tanich też nie należy). Wiem też, że przy Hożej jest klinika (Hansa Med? - nie jestem pewna), w której porada ortodontyczna jest bezpłatna. Poza tym, w gabienecie Denta Life, Wiktorska róg Puławskiej trwają dni ortodoncji. Dla czytelników Wyborczej też są bezpłatne konsultacje (może kup Wyborczą, weź kuponik ze stołecznej i idź). Ja sama leczę się w Anadencie przy Śniadeckich ale za kontrolną wizytę przy aparacie stałym płacę 170 PLN. To sporo, ale dla mnie ważne że rzut beretem z pracy.
Ach, bardzo drogi jest Eurodental.
A_KA
PotrzebujÄ™ ortodonty dla siebie...

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.