To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie leki uspokajajÄ…ce dla karmiacej?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alatanta
......
moko.
nervosol zobacz icon_smile.gif
i.
Melisa?
Anuk
Chyba spróbowałabym melisy, ale też ostrożnie. Obserwowałabym czy dziecka nie zsypie. Nie polecałabym żadnych wyciągów na alkoholu. Spróbuję zerknąć w homeopatię jeszcze.
i.
Z homeopatycznych ponoć dobre są Sedativ.
marghe.
Homeopatyczny Nervoheel. Ale mimo wszystko nie obedzie sie bez wizyty u lekarza.
m.
Eta
a ja własnie bardzo polecam melisę, działa one tez dobrze na laktacje, polecała mi ją położna z maluchowego pogotowia laktacyjnego, poza tym powiedziała mi ze powinnam łykać ziołowe tabletki uspokajające
mozesz spokojnie, ja brałam je od pierwszych dni zycia małej, a melise pije po dziś dzień
Anuk
Marghe,
Zastanawiałam się też nad Nervoheel-em, ale jest jeden problem: on zawiera (jesli się nie mylę) strychninę. Niezależnie od tego, jak śladowe są to ilości - raczej nie podjęłabym ryzyka.
alatanta
.........
marghe.
No fakt, po Dipherganie wystepuje efekt koali icon_smile.gif icon_wink.gif

U jakiego byłas lekarza?
m.
Eta
no to nieźle icon_confused.gif
ja od siebie tylko jeszcze raz napiszę że bardzo polecam Ci te melisę i tabletki ziołowe 1 dziennie
nie zasypiasz a po dziecku tez nie widać żeby w jakiś sposób na nie wpływało

ale zawsze możeswz zwrócić sie jeszcze o radę do położnej z pogotowia laktacyjnego, choćby tu na maluchach, na stronie głównej masz tel i adres email
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.