To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Blusia ma już swojego Michałka !!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Kreska
Dziś nad ranem bardzo śpieszący się Pan Michałek postanowił ukazać się swoim rodzicom i reszcie świata. Nie ułożył się w tym pośpiechu więc pomogli mu wyjść lekarze. Zrobili cc i wyjęli.
Michałek (1,450, 41 cm) jest dzielny i silny, glośno krzyczał, żeby dać znać, że już jest. Narazie leży w inkubatorze i odpoczywa.
Mama też leży, ale poczucie humoru nadal u niej pracuje.

Jeśli macie pod ręką garść ciepłych fluidów, prześlijcie je w stronę Blusi, przydadzą się napewno.
MamaJiP
Blue już urodziła icon_eek.gif

Wielkie gratulacje dla Pana Michałka i jego dzielnej mamy icon_biggrin.gif
Niech się zdrowo chowa i będzie oczkiem w głowie icon_biggrin.gif
Równowaga w rodzinie będzie zaachowana icon_biggrin.gif
kasiask
Wszystkiego naj, najlepszego dla Mamy i Michałka!!! Niech odpoczywają oboje!! Duże buziaki!
sdw
[size=18]GRATULKI WIELKIE

[size=24][b]Dzielna Mamo i Panie Michałku icon_biggrin.gif
Małgoś.dz
Ojejej, jaki maluśki....

Michałku, Michałku...źle Ci było w maminym brzuszku? icon_wink.gif
Teraz bądź dzielny, rośnij zdrowo, ćwicz swoje płucka (ale w miarę możliwości oszczędzaj mamusię icon_wink.gif i tatusia icon_wink.gif ).

Bluśka, a Tobie szybkiego powrotu do pełni sił życzę.

No i oczywiście gratulacje (choć niespodziewanie przyspieszone icon_rolleyes.gif ) dla całej rodziny. icon_biggrin.gif
sandraw
no to tylko pozostało życzyć zdrówka, i szybkiego powrotu do domku icon_wink.gif
całuski
aronka
Rany! Ale szok! To się Michałek pospieszył!

Blue! Ogromne gratulacje!!!!!
Zdrówka, szybkiego powrotu do dobrej formy. A Michałek niech rośnie duży i zdrowy.
Ale kruszynka!
anuś
Ależ malusi Michałek icon_smile.gif Gratulacje dla Mamusi i małego mężczyzny. Niech rośnie zdrowo i juz sie tak nie spieszy icon_biggrin.gif
Esther@
Gratulacje dla Mamy i Szybkiego Maleństwa icon_smile.gif Zdrówka dla Was obojga icon_smile.gif i szybciutko wracajcie do domu icon_smile.gif
Eta
eee
to chodzi o Blue?? icon_eek.gif
już icon_eek.gif
(brakuje mi tu ikonki z opadającą szczęką)

ogromne gratulacje icon_razz.gif
Eta
a wogóle to jeszcze synek na dodatek
ale fajnie icon_razz.gif
Blue trzymaj sie cieplutko, niech Ci tam stopy nie zarzną i ucałuj Michałka icon_smile.gif
ulcik
Blue gratulacje i trzymajcie się cieplutko i zdrowo !!!

oj Michałku .. szybki z Ciebie chłop icon_smile.gif

ulcik
Tuni
Blue, wielgachne gratulacje dla dzielnej mamy.
Michałku witaj po tej stronie brzuszka icon_razz.gif
mamamaćka
Dużo, dużo zdrowia dla mamy i synka. icon_wink.gif icon_wink.gif
kasiask
A czy ktoś mi może powiedzieć o ile to się pośpieszy Pan Michałek??? Malutki taki, który to tydzień??????
Magenta
Nie wierzę, Blue icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_exclaim.gif

Ale nas zaskoczyłaś, dziewczyno. Wieeeeeeeeeeelkie gratulacje!

Magenta
ulcik
CYTAT(kasiask)
A czy ktoś mi może powiedzieć o ile to się pośpieszy Pan Michałek??? Malutki taki, który to tydzień??????
wedle paska to 34 tydzień

ulcik
kasiask
Oj! To bardzo się pośpieszył ten Pan Michałek, bardzo. W sumie to i tak duży, jak na swój wiek!

Dzięki Ulcik za wyjaśnienie!! icon_smile.gif
Potwora
Blue - gratulacje!!!
CrazyMary
Gratulacje! icon_biggrin.gif Niech zdrowo rośnie!
AdusiaR
Blue GRATULACJE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Michałku rośnij zdrowo
oreiro.
Blue gratuluję i mnóstwo zdrówka dla maluszka!!! I dla Ciebie!!!
mama_do_kwadratu
Gratulacje i zdrowia przede wszystkim- dla Mamy i Michałka.
Libi
Blue Gratuluję icon_smile.gif Michałku Witaj i rośnij zdrowo.
Madzia24
Blusia [/size]OGROMNE GRATULACJE[size=12]dla Ciebie i Michałka zaskoczyłaś nas wszystkie ogromnie.....
Życzę WAM aby wszystko było dobrze a twój synek przybierał na wadze icon_smile.gif
uffffff...az mi się wierzyć nie chce że juz się rozdwojiłaś icon_eek.gif

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Agnisma
RAz jeszcze gratuluję icon_lol.gif
Dużo zdrowia Wam obojgu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
moko.
Blue gratuluje icon_smile.gif
A.L.
Blue!!!!!!!!!! icon_eek.gif
Trzymaj sie i ucaluj malego w pietke.Niech Ci przybiera na wadze!
I Ulcie ucaluj.W koncu jest dumna, starsza siostra icon_biggrin.gif
A.L.
CYTAT
Oj! To bardzo się pośpieszył ten Pan Michałek, bardzo. W sumie to i tak duży, jak na swój wiek!  


Oj ja nie wiem ,ale chyba nie taki duzy? icon_confused.gif
Moja mala urodzila sie w 35 tygodniu a wazyla 2970...
Ale moze jakby sie urodzila w terminie ,to wazyla by 5 icon_wink.gif ?

Najwazniejsze ,ze maly zdrowy ,a waga szybko dogoni rowiesnikow.

a.
OlivkaMamaNorbercika
Blue serdeczne gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Niech Maluszek się zdrowo chowa i szybciutko przybiera na wadze icon_exclaim.gif

A jednak ten śluz z domieszką krwi, o któym ostatnio pisała Blue - to był sympton zbliżającego się porodu icon_wink.gif
i.
A jednak, myślałam, że to plamienie nie okaże się brzemienne w skutkach.

Blue, gratuluję icon_biggrin.gif wypoczywajcie i nabierajcie sił icon_biggrin.gif
Czekamy na Was icon_exclaim.gif
madziarex
Zdrówka i sił Michałkowi i Mamusi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Będzie dobrze -trzymam kciuki za Mi icon_razz.gif
.uzytkownik.usuniety.
Blue, gratulacje.

Witaj na świecie malusi Michałeczku icon_biggrin.gif Wyrośnij na wielkiego człowieka i nie męcz za bardzo Mamusi icon_biggrin.gif

Trzymajcie się oboje cieplutko.

Zwierzo.

P.S. I z niecierpliwiością czekam na jakieś obrazeczki nowe w podpisie czy innym tam emblemacie icon_biggrin.gif
Maciejka
A to Pan Michał! Mały na razie wzrostem, ale duchem pewnie wielki skoro tak się rwał ku światu!
Blue, niech ci sie dobrze pisze w jakims sztambuchu "Przygody Pana Michała"!
Zdrówka!!!
marchewka
Blue wielkie wielkie gratulacje!!! Mocne uściski dla Ciebie i Michałka Pędziwiatra icon_biggrin.gif
Agusek
ło matko icon_eek.gif
To napawd ę może być niedługo icon_eek.gif ,

gratulacje Blue. Niech maluszek dochodzi szybciutko do siebie a Ty nabieraj maminych sił icon_biggrin.gif
Guśka
Serdeczne Gartulacje Blue icon_smile.gif
Niech maleństwo szybko rośnie, a Ty szybko wracaj do formy icon_smile.gif
i czekam na zdjęcia icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Agnes-3
Serdecznie gratuluje Blue!!!Moja Claudia tez urodzila sie w 35 tygodniu a teraz jaka wielka z niej pannica.Trzymaj sie cieplutko a Michalek niech cialka nabiera i szybko wraca do domu.
Gratuluje tez dumnemu tacie i starszej siostrze Uli icon_biggrin.gif
Tobatka
[b]Duuużo zdrówka dla Was obojga! icon_wink.gif Trzymajcie się cieplutko i dajcie znać, jak się czujecie icon_wink.gif
malinowa i Malina
Blue ale niespodzianka! Rosnij zdrowo Michale. A mamie wszystkiego naj, naj.
droplet
KOLEJNY CÓD NA ZIEMI! - jakie to piekne. Wszystkiegonajlepszego dla MAMY i MICHAŁKA. icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Blue! Ale niespodzianka!!! Trzymajcie się dzielnie icon_smile.gif
Kaszanka
Ale wiadomości z rana icon_smile.gif Gratuluję icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
myszka
Gratuluję, Blue! Całuski w piętkę nowonarodzonego!
addera
Blue, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Maleńkiego Michała.
Ale sie maluch pospieszył, nie ma co icon_wink.gif

Zamieszanie na forum wielkie icon_biggrin.gif
blaire
CYTAT(Tobatka)
[b]dajcie znać, jak się czujecie icon_wink.gif


To ja spieszę donieść(niestety dopiero dziś, bo w weekend nie zaglądałam). Blue szczęśliwa, niestety przed nią i Michałkiem ok miesięczn pobyt w szpitalu. Michałek musi dojść wagą do 2 kg,żeby go z inkubatora wyjęli na dobre. Ale ogólnie czuje się rewelacyjnie. Podczas pierwszego badania dostał 9 pinktów, a 5 minut później już 10. Na wszelki wypadek dostał leki na rozwój płucek-chociaż lekarz twierdzi,że mały rozwijał się bardzo szybko i "wygląda" na 38tygodniowy płód.
Ula przeszczęśliwa,że ma braciszka. Blue dziękuje za pamięć, życzenia, pozdrowienia i telefony icon_smile.gif
Edi Zet :)
[size=18]No Blue, ale niespodzianka. Gratulacje składam!!!!
Trzymajcie się ciepło. Rośnijcie szybko i nie chorujcie.
A kto może niech donosi o przebiegu "walk na frocie".
Blue, dzielna mama jesteś!!!!
Pecia
dwa dni nie zagladalam a tu TAKA NIESPODZIANKA
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Blue,
gratuluje CI z calego serca icon_biggrin.gif
ulla
GRATULCJE WIELKIE DLA MICHAŁKA I DZIELNEJ MAMY ORAZ SZCZĘŚCLIWEJ STARSZEJ SIOSTRY (mojej imienniczki) I TATUSIA

CYTAT(Asia Loewel)
CYTAT
Oj! To bardzo się pośpieszył ten Pan Michałek, bardzo. W sumie to i tak duży, jak na swój wiek!  


Oj ja nie wiem ,ale chyba nie taki duzy? icon_confused.gif
Moja mala urodzila sie w 35 tygodniu a wazyla 2970...


Rany...moje dziecko dokładnie w terminie ważyło 2930...no i nadal linie trzyma...a moja siostrzenica 28 tygodniu ważyła prawie 1800
mama4
Gratulacje Blue! Dużo zdrowia i uśmiechu. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.