To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dentysta..dentysta..dentysta, sadysta ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny, zaczęłam chodzić do dentysty icon_smile.gif

Przemogłam się.

Zdusiłam strach i chodzę icon_smile.gif

Prywatnie.

mam juz zaleczone 3 zębiska z przodu i uśmiecham się pełną gębą icon_smile.gif
Nareszcie icon_smile.gif

okazało sie, za mam bardzo dużo zębów do zaleczenia, no ale cóż, skoro już zaczęłam to się nie wycofam icon_smile.gif
Tuni
Brawa dla tej pani icon_razz.gif

Kasiu, olśniewającego uśmiechu życzę icon_razz.gif
i.
Kasiu gratulacje icon_biggrin.gif zdrowe zęby to bardzo ważna rzecz.
A co Cię ostatecznie skłoniło do pójścia do dentysty?
Pytam, bo mojego męża od nastu icon_rolleyes.gif lat zaciągnąć na leczenie nie mogę.
beattta
Kasiu gratulujÄ™ icon_biggrin.gif
Podobnie jak Ty niedawno się przemogłam dzięki zaprzyjaźnionej dentystce icon_biggrin.gif Nie stresuje mnie, wzbudza zaufanie i znakomicie leczy zęby.
Jedyne czego jeszcze siÄ™ bojÄ™ to znieczulenie miejscowe, ale i z tym damy radÄ™ icon_smile.gif
Byłam też u niej z Julką i biorąc pod uwagę strach córci przed białym kitlem wizyta przeszła bezboleśnie. Zgodziła się na wszystko i wyszła bardzo zadowolona z bańkami mydlanymi w łapce icon_biggrin.gif
i.
Beattta, a jak tam znieczulenie - nie zemdlałaś?
Maciejonka
Gratulacje!
Wiem jaki to strach! Ja też byłam we wtorek, i jak weszłam do gabinetu to zaczęłam paplać jak najęta! A już zupełnie rozwaliło dentystę, stwierdzenie, że poród to była pestka w porownaniu z wizytą u niego!
Ale poszłam do dentysty bardzo zaufanego i kto wie czy nie skuszę się zaś, bo nawet znieczulenie nie bolało!

Jeszcze raz GRATULACJE!!
Agnisma
GratulujÄ™ icon_exclaim.gif
Ważne żeby trafić na fajnego dentystę i wtedy o niebo mniejszy stres icon_lol.gif
Mika
Kasia -przybij piątkę icon_biggrin.gif Ja też się przeprosiłam z dentystą,co prawda dopiero wtedy kiedy mało nie mdlałam z bólu ale zawsze to coś wink.gif Na pirwszy ogień poszło leczenie kanałowe-mniej bolało jak sam ból zęba-teraz może być już tylko lepiej wink.gif Jeszcze tylko jeden do zrobienia i wymiana wypełniena i koniec.Lubię dentystów-jeśli nie muszę do nich chodzić icon_lol.gif
kasiarybka
CYTAT(ilka)
Kasiu gratulacje  :D zdrowe zÄ™by to bardzo ważna rzecz.
A co Cię ostatecznie skłoniło do pójścia do dentysty?
Pytam, bo mojego męża od nastu  :roll: lat zaciÄ…gnąć na leczenie nie mogÄ™.



Ilka,wystarczyło spojżeć w lustro i się uśmiechnąć icon_smile.gif

Mój mąż też chodzi icon_smile.gif

Dość już zaciskania ust podczas uśmiechu icon_smile.gif
Jaco
No wredna teraz będę icon_smile.gif


Kocham dentystów. Uwielbiam poprostu i gdyby to nie kosztowało tyle chodziłabym non stop. A wiecie dlaczego? Bo jak się do nich chodzi, to zęby nie bolą! A ja przeraźliwie boję się bólu zębów......... Przeraźliwie! Dlatego też po prostu kocham dentystów. To moi ulubieni lekarze....

Dziwna jestem, nie?
fru
a ja chcę was zapytać o to czy moge chodzić do dentysty bo przed ciążą nie zrobiłam porządku z zębami i przy jednym zebrała mi się ropa....taką dużą kulkę mam jak ziarenko grochu /od miesiąca/ no i tereaz wydaje mi się że powinnam ................. ale nie chciałabym zaszkodzić dziecku.......bo antybiotyku bym nie chciał brać
Mika
jasne,że można ,a nawet trzeba.Tylko najlepiej jeszcze przed grzebaniem w zębach powiedz,że spodziewasz się maluszka icon_smile.gif
beattta
CYTAT(ilka)
Beattta, a jak tam znieczulenie - nie zemdlałaś?


Na szczęście znieczulenie znoszę dobrze icon_smile.gif Miałam już dwa razy, ale za pierwszym trochę się obawiałam i poprosiłam dentystę o połowę dawki.
addera
Podpisuje siÄ™ pod Jaco.

Chodze regularnie i bez strachu, ale dentysta jest OK.

A teraz biedy ma obojczyk w gipsie i chyba się długo nie spotkamy icon_confused.gif
amania
Ja chodzę raczej regularnie. Zazwyczaj zanim ząb zdąży zaboleć, już jest wyleczony wink.gif A robię tak dlatego, że bardzo się boję bólu zęba.

Natomiast mój mąż to inna bajka. Kiedyś wystraszył sie dentysty tak bardzo, że zamiast chodzić z lekarstwem w zębie dwa trygodnie, chodził....dwa lata icon_eek.gif
Mnie oczywiście po takim czasie pewnie wypadłby ząb, a jemu pięknie ząb wyleczyli. Ale ostatnio pożałował swoich ucieczek spod gabinetu stomatologicznego, bo przez to ma ząb leczony kanałowo i to z jakimiś komplikacjami. I cierpi okrutnie, za wszystkie czasy. Mam nadzieję, że nauczy go to czegoś na przyszłość. icon_twisted.gif
kasiarybka
CYTAT(Jacobina)
Uwielbiam poprostu i gdyby to nie kosztowało tyle chodziłabym non stop.


Jaco, wiesz co u nas to nie kosztuje aż tak straszliwie dużo jakby się mogło wydawać.
Wszystkie zęby przednie miałam robione na fundusz, światłoutwardzalne brałam z własnej woli.
Boczne też robię na fundusz, do zęba dopłacam ok. 30 zł za białą plombę, chemoutwardzalną, bo nie chcę amalgamatów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.