To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

URODZIŁAM!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eOla
Uprzejmie zawiadamiam icon_smile.gif , że dnia 19.09.2004 o godzinie 6.10 urodziłam piekną, zdrową córeczkę. Ma 50 cm i waży 2700g. Ma na imię Zuzanna icon_smile.gif. Jestem bardzo szczęśliwą mamą 2 berbeci. icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorbercika
Serdeczne gratulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Niech Maleństwo chowa się zdrowo icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
Najserdeczniejsze gratulacje dla dzielnej Mamusi!
ulcik
Gratulację dla Mamy jak i Zuzanny icon_smile.gificon_smile.gif

ulcik
anuś
Gratulacje dla Mamusi i małej Zuzanki icon_smile.gif
aronka
Wielkie gratulacje!!! icon_biggrin.gif
Niech Zuzia rośnie zdrowa, szczęśliwa i radosna.
Gratulacje i buziaki Kubusia. Rola Starszego Brata to poważna sprawa!!! icon_wink.gif icon_smile.gif
marchewka
Gratulacje i uściski eOlu...i całusy dla Zuzanki icon_biggrin.gif
eOla
Pięknie dziekuje!
moko.
Gratuluje, gratuluje icon_smile.gif
i.
Ogrominiaste gratulacje eOla icon_biggrin.gif
Tobatka
Gratulacje!!!!
sandraw
niech maluszek rozwija się zdrowo i radśnie icon_wink.gif
Kaszanka
Gratulacje icon_smile.gif
mamamaćka
Serdeczne gratulacje, no i oczywiście dużo zdrówka życzę icon_wink.gif
AdusiaR
Gratulacje dla szczęśliwej Mamusi, a Zuzanka niech rosnie zdrowo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
oliweczkas
[color=red][/color]Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Ja też czekam na córeczkę - Zuzię. Ucałuj maleństwo! Cieszcie się Waszym szczęściem!!! icon_lol.gif
akia
Gratulacje dla rodziców icon_biggrin.gif
Niech malutka rośnie zdrowo i daje się mamie wyspać wink.gif
hagnessa
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!.JA MAM TERMIN NA 5 GRUDNIA I TEŻ MA BYĆ PODOBNO DZIEWCZYNKA.
iha
Naaaaaaaaaaaajserdeczniejsze gratulacje !!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif

Jeśli będę miała dziewczynkę - to też będzia Zuzia icon_biggrin.gif , bardzo Nam się podoba to imię.
wiola
Olu bardzo sie cieszę 02.gif i gratuluje córeczki... niech rosnie zdrowo icon_biggrin.gif
kasiarybka
Dołączam się do gratulacji icon_smile.gif
oliweczkas
Ale super!
Moja córeczka też będzie nosiła imię Zuzanna. Jest takie słodziutkie, że nie mogę się powstrzymać by nie mówić do brzuszka Moja Zuzia!!!
Niech dzidzia zdrowo się chowa! I niech wyrośnie na śliczną i mądrą dziewczynkę! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.