To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ból za mostkiem-co to może byc?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

WAgulka
Poradźcie kochane babeczki-wczoraj w nocy dopadł mnie okropny ból w środku klatki piersiowej , tak jakby za mostkiem-jakby jakas obrecz się zaciskala. Byłam sama z malym w domu-maly( prawie 7 miesięcy) jak zwykle od miesiąca dał mi ok.2 godzin czadowego wrzasku między 24 a 2 w nocy i w końcu jak juz usnął po wielu moich wysiłkach, lulaniach, nawet nakrzyczalam troche, bo sie wściekłam -ze zmęczenia ( to juz trwa co noc od ponad miesiąca-nie wyrabiam nerwowo), potem przepraszalam i plakalismy razem, w końcu udalo mi sie go ululac-no i jak on wreszcie usnął, to ja juz nie mogłamzasnąć i zlapał mnie ten ból-dośc długo trzymal, własciwie troche puściło, usnęłam ( potem znów pobudki-juz bez nerwow, bo zjadl i usnął), ale obudziłam rano z lekkim bolem i wciąż lekko odczuwam, że tam cos jest. Co to może byc? przerazilam w nocy że mam zawal ( icon_confused.gif , ale chyba za mloda jestem-29 lat, więc bez przesady-czy to może być serce? nerwy mam ostatnio nie do opanowania, mały daje w kość nocami, jestem zmęczona-może to jakas nerwica? nie znam sie kompletnie-co to może byc waszym zdaniem? powinnam iśc do lekarza?
i.
Najlepiej sprawdzić to idąc do lekarza. Z bólami zamostkowymi żartów nie ma. Zawały tez się przytrafiaja 20-30 latkom.
A na pocieche napiszę, że też miewałam takie bóle, mąż również - okazało się to, że to z nerwów.
Ale koniecznie sprawdź to.
Anuk
Serce może być - koniecznie trzeba sprawdzić, EKG zrobią w każdej przychodni i na pogotowiu!!
EwaSerdeczna
Faktycznie do lekarza wybierz się ale takie bóle mogą być od kregosłupa też.
Poza tym piszesz o nerwach icon_rolleyes.gif o nieprzespanych nocach(zmeczenie) icon_evil.gif to wszystko mogło sie nałożyć.
Do lekarza tak czy siak idz.
Będziesz spokojniejsza.

serdecznie pozdrawiam ewa
katiek
Lekarz+EKG. Ja dostałam na to Valdispert-takie trochę uspokajające-okazało się że to nerwoból ale jak mnie dorwie to ruszyć się z bólu nie mogę icon_confused.gif
Prywata do Ilki-co ci kardiolog powiedział o tym wypadaniu płatka??
i.
Na razie z utęsknieniem czekam na wizytę, która nastąpi około 25 października icon_rolleyes.gif
Ale mam obawy, bo akurat przy holterze płatek ani razu mi nie wypadł, a normalnie zdarza się to kilka razy dziennie icon_rolleyes.gif
iff
tez miewalam takie bole, nawet czulam cos w rodzaju skurczu, bol utrzymywal sie bardzo bardzo dlugo
poszlam do lekarza okazalo sie ze na tle nerwowym dostalam leki rozkurczowe i pomoglo ale nadal nosze w torebce leki ktore lekarz mi przepisal zebym wziela jesli poczuje taki duzy moment zdenerwowania sie

ale idz do lekarza zartow nie ma
WAgulka
serce-o rany, ale tak mi świtalo, ze to może i serce- końcu nerwy mam ostatnio ledwo, ledwo.Zarejestrowałam się na dzis po południu do rodzinnego-niech cos zaradzi.Dzięki.Milego dnia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.