To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gliwice-przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rzenia
Do jakich uczeszczaja Wasze pociechy?
Patryk chodzil na Barlickiego (jestem niezadowolona z tego przedszkola) i przenosze go na Walow do integracyjnego.
Napiszcie prosze co u Was

pozdrawiam

Marzena
Bułeczka
Moja od wrzesnia chodzi do przedszkola na Grotgera. Jestesmy jak do tej pory bardzo zadowolone, pzedszkole bardzo czysciutkie, pani przesympatyczna, jedzonko ekologiczne.
rzenia
Buleczko czy macie szczotkowanie zebow w przedszkolu? plac zabaw na podworku? Grottgera to nowa Czestochowska?
Pozdrawiam

Marzena
Bułeczka
Grotgera, to boczna Tarnogorskiej. Przedzszkole jest duze, dosc spory jest tez ogrod czyli plac zabaw, otoczony zywoplotem, wiec latem jest bardzo zielono. O szczotkowaniu zebow nic mi nie wiadomo, az zadam to pytanie pani, jesli tylko nie zapomne icon_smile.gif Umowe na produkty zywnosciowe maja podpisana z firma eko, ktora specjalizuje sie w zdrowej zywnosci. Przedszkole jest bardzo zadbane, kolorowe, w glownym hollu mnostwo obrazkow stworzonych przez maluchy. Naprawde jestem zadowolona i moja Wikunia rowniez, na pytanie czy nie chcialaby pojsc na dwa dni do babci : co, nie, ja chce do przedszkola ! icon_biggrin.gif
Esther@
Zosia chodzi na Kościuszki, kiedyś 9tka, teraz Akademia Przedszkolaka. Mimo, że jest niepubliczne, nie ma opłaty za pobyt do 5 godzin, czyli tak jak w państwowym/miejskim. To Zosi pierwszy rok (ma 3 lata) i jest zachwycona. Chętnie chodzi, śpiewa, mówi wierszyki, najlepiej by zostawała dłużej. Mi się bardzo spodobało to przedszkole, bogata oferta różnych zajęć, wszystko z głową zorganizowane, nie jako przechowalnia dla maluchów, ale miejsce, gdzie się można świetnie bawić i dużo nauczyć. Aha, zęby szczotkują, ale pani szczerze mówi, że na razie to jest tak trochę na wyrost powiedziane icon_wink.gif bo tak ruchliwy zestaw się trafił jak rzadko i jak się już przyzwyczają do jakiejś rutyny to będzie lepiej.
rzenia
Na Kosciuszki czyli do Koszalka? Sa tam 2 przedszkola i obydwa slyszalam super! taniec towarzyski, glottodydaktyka itp. niestety malucha odbiera babcia i z sikornika na kosciuszki miala za daleko. Ale na walow tez jet o.k.najbardziej podoba nam sie ogromny ogrod z placem zabaw.

M.
Esther@
My akurat nie do Koszałka, tylko po drugiej stronie ulicy icon_smile.gif taniej znacznie i jakoś bardziej "rodzinnie".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.