To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opuchnięta noga od kolana w dółCzy cos z tym moze miecMINUL

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Tydzien temu uderzyłam sie nad kolanem huśtawką (huśtałam synka), od środy noga mi spuchła od kolana w dół, najpierw mialam tylko siniak.
Wczoraj byłam w szpitalu, w jednym powiedziano mi,ze to zakrzepica żył i dano skierowanie na oddzial do innego szpitala.
Tam chirurg,ktory mnie badal stwierdzil,ze to nie ma nic wspólnego z żyłami, a jest to skutek urazu. Mam sie położyc i przez 3 dni lezec z nogą do góry na kocach, a na nodze okład z wody wymieszanej z octem.
Martwie sie jednak, czy to nie ma czasem czego wspolnego z zażywaniem MINULETU. Na ulotce przeczytałam,ze trzeba zaprzestac brac MINULET jesli wystąpią m.in. niewiadomego pochodzenia obrzęki nóg itp. Dodam,ze nigdy nie mialam problemów z żyłami itp.
Powiedzialam o tym obydwu lekarzom.
Nie wiem teraz co mam robic, zaraz ide do lekarza rodzinnego, poprosze o skierowanie na RTG lub USG dopplera (zalecił chirurg,jesli opuchlizna nie przejdzie).
Boże... tak sie boje....

Madzia
agarad
Magda
jak by sie udało to weź na tego doplera, ja miałam masywna zakrzepicę i teraz jestem pzrewrażliwiona na jej punkcie!
a i chyba jesli to zakrzepica to okłady z octem chyba nie sa wskazane ale tu nie jestem pewna , napewno nie okładać woda z sodą.
M.Madziarek
Dopplera robiłam, okazało sie , że mam krwiaka pod kolanem i to od urazu (uderzenia huśtawką), przepływ żył prawidłowy na szczęście (uff!).
No i na zwolnieniu jestem już drugi tydzień..
Opuchlizna zeszła, ale noga jeszcze boli, nie tak jak wtedy, ale jeszcze...

Pozdrawiam
Missy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.