To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzebna pomoc rzeczowa dla kogoÅ› w Wawie:)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Dziewczyny. Jak wiecie pewna nasza forumowa koleżanka icon_wink.gif icon_lol.gif w ostatnich dniach przeniosła się do Warszawy. Zabrała 3 dzieci i psa i w drogę icon_lol.gif

Ile dała radę zabrać to zabrała ale sporo rzeczy "do życia" jest jej potrzebnych, rzeczy codziennego użytku, może komuś coś zbywa.

Potrzebne są:łóżko
biurko
jakaÅ› szafka na ciuchy
odkurzacz
rzeczy do kuchnia (sztućce, etc.)
i książki do gimnazjum ale o tym zrobię oddzielny post.

Na PW albo emaila mama@florence.pl podam jej telefon zainteresowanym bo nie mam czasu w tym pośredniczyć niestety.

icon_mrgreen.gif
PATIszon
Ja mam kredens, ktory sie wszystkim podoba (osobiscie zdarlam stary lakier i pomalowalam niebieska bejca), wszyscy chca go miec, ale jakos on ciagle u mnie stoi, chociaz ja go nie chce. icon_lol.gif

Wiec jesli tylko kolezanka ma mozliwosc fizyczna zabrania tego mebla to prosze bardzo.
EwaSerdeczna
"Co daje prawa ręka niech nie wie lewa"

Lubię pamagać - pomagam ,ale nie o to chodzi.
Zilko tu jest problem bo Gosia (wg mnie i nie tylko) bardzo ucierpiała(niewinnie) chcą własnie pomóc w konkretnej sprawie.

serdecznie pozdrawiam ewa
lula
Ewo - a co to ma do rzeczy? icon_eek.gif
Zilka napisala co potrzebne, jak masz i chcesz pomoc to pozycz, daj. Po co wracasz do tamtych spraw?
EwaSerdeczna
Bo te sprawy bardzo ważne są.
Kiedyś czułam sie podobnie jak teraz Gosia.

serdecznie pozdrawiam ewa

To boli.
lula
To zaloz inny watek o Gosi, tu nie miejsce.
EwaSerdeczna
Lula daj spokój.

serdecznie pozdrawiam ewa
lula
CYTAT(EwaSerdeczna)
Lula daj spokój.

serdecznie pozdrawiam ewa

Ewa daj spokoj. Nie pozdrawiam.
EwaSerdeczna
Lula,lula,lulaj.

serdecznie pozdrawiam ewa

.
basiau
Ewa, a w jakim celu piszesz takie posty? Bo naprawdę tego nie rozumiem icon_confused.gif. Chęć dokopania? Ty, taka orędowniczka Boga i miłosierdzia wszelkiego rodzaju?
Nie chcesz/nie możesz pomóc więc siedź cicho i nie podnoś w ogóle głosu w tym wątku.
EwaSerdeczna
Basiu mogę pomóc.
Ale popatrz watek juz dawno wisi i bez odzewu.
CoÅ› na rzeczy!?
Nie mozesz zabronic mi mówić Basiu icon_wink.gif
Watek jakby pokrewny z tym w którym Gosię skrzywdzono(IMHO) i dlatego się odezwałam.

serdecznie pozdrawiam ewa
kasiarybka
Ewa to, że nie ma odzewu na forum, nie znaczy, że tego odzewu nie ma wogóle.

Zilka zaznaczyła w swoim wątku, że wszelkie info, można uzyskać od Niej na priv lub skrzynkę.
agabr
Nie ewo jest opcja priv , nie pomyslalas o tym wszak nie wie prawica co czyni lewica .B
pirania
nigdy nie myslalam ze zdanie to dotyczy polkul icon_wink.gif
basiau
Ostatni raz zabieram głos w tym wątku i odpowiadam na twój post, Ewo. Zabronić mowić ci nie mogę, oczywiście, ale jak to szło? Milczenie jest złotem - coś w ten deseń icon_wink.gif A czy jest odzew to nie tobie oceniać icon_wink.gif

GWM
icon_mrgreen.gif
EwaSerdeczna
Tak jak mówisz Basiu.

serdecznie pozdrawiam ewa
Ika
CYTAT(lula)
To zaloz inny watek o Gosi, tu nie miejsce.


Nie sądzę, żeby dobrym pomysłem było, żeby Ewa Serdeczna zakładała nowy wątek o Gosi... Wydaje mi się, że gadania o Gosi bez Gosi już wystarczy icon_sad.gif
Co do priva - może powinno być na priv. Ale pewien post też kiedyś został zamieszczony na forum, choć powinien pójść na priv.

A ofert pomocy było wiele - od czytelników Faktu. Ale wówczas pomocą rzeczową wzgardzono.

Powinnam milczeć, bo mam powyżej kokardy tego wszystkiego, ale jednak coś się we mnie burzy. O zasady idzie.
kasiarybka
Ika zgadzam siÄ™ z TobÄ….

Nie wiem, może nie powinnam się wypowiadać.

Nie znam sprawy zbyt dokładnie, ale tak jak Ika napisała, chodzi o zasady.

Jest post który powinien być wysłany jako prywatna wiadomość, ukazuje się jednak na forum i nie jest kasowany.

Zaraz póżniej ukazuje się post identyczny ( czyli też prywatny), innego autora i zostaje on kasowany natychmiast.

CzegoÅ› nie rozumiem.

Ale ok. nie wszystko muszę rozumieć.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kasiarybka
Rosa ja nie walczę o cudzą godność.

Walczę tylko o sprawiedliwość.

Jeśli kasuje się posty pana X za coś tam, to kiedy pan Y napisze post o podobnej tematyce co pan X, to wiadomo, że taki post trzeba skasować i wątek zamknąć.

Jestem moderatorem i naprwdę bardzo często mam z tym problem, bo nie wiem, czy mam kasować, czy zamykać ?

Gdyby wszyscy byli traktowani jednakowo, nie byłoby takich dylematów.
Ika
CYTAT(Rosa*)
JakoÅ› mam przesyt tych "Sprawiedliwych WÅ›ród Narodów Åšwiata", co to spektakularnie walczÄ… o cudzÄ… godność.  

A wcześniej nie miałaś....?
pirania
a moze przyjmijmy zasade ze nie gadamy szyfrem?
Bo ja specjalnie bystra nie jestem icon_twisted.gif i ze wzgledu na brak emocjonalnego zaangazowania w forum wiele rzeczy mi umyka icon_wink.gif ale przy takich postach typu pewna osoba w pewniej sprawie pewnego razu i wszyscy wiedza o co chodzi czuje sie zupelnie glupia.
Albo o czyms piszemy, albo nie piszemy. A nie zachowujemy sie jak przedszkolaki- mam sekret ale ci nie powiem, bo to sekret icon_wink.gif
Ika
Przepraszam, Gosia icon_wink.gif Myślałam, że to oczywiste icon_wink.gif
Po prostu nie podoba mi się cała ta sprawa od początku. Od postu zilki oskarżającego publicznie Gosię1. Moim zdaniem to prywata, która powinna była iśc na priv. Wtedy jakoś nie protestowano i nie odsyłano na priv. Kiedy jednak odezwał się Darek postem do Zilki - skasowany.
Pomocą pochodzącą pośrednio przez Gośkę wzgardzono - niech Fakt załatwi pracę, pomocą rzeczową może się wypchać. A jednak pomoc rzeczowa tez by się przydała...

Po prostu uważam, ze nie ma sensu doprowadzać do monopolu na pomoc, paląc inne mosty.

I uważam też, że nie ma sensu tego ciągnąć - ale wzburzyło mnie, że teraz jak się ktoś wychyli z czymś o Gosi, to ma mordę zamknąć, a wtedy nie protestowano...?
O zasady mi chodzi i jakąś równość, na miarę ludzkiej możliwości - bo czyż inaczej poparłabym Ewę Serdeczną?? Przeciw osobom, które znam i lubię? Ha, ha icon_wink.gif
EwaSerdeczna
Napisałam bardzo długi post i skasowałam.
Niech tak zostanie.

Czyli nadal walka równi - równiejsi.

serdecznie pozdrawiam ewa
EwaSerdeczna
Jeszcze słowo.
Jak /"wywlekłam" ten post było 117 wyswietlen wink.gif patrzcie co sie dzieje! icon_cool.gif

serdecznie pozdrawiam ewa
Gosia1
Nadal przychodzą maile z prośbą o kontakt z Marzeną. Ludzie chcą pomóc. Pytam bezpośrednio Zilka - mam podawać jakieś namiary?


P.S. Jakby ktoś miał wątpliwości - mogę nadal uchodzić za świnię forumową, nie zależy mi. Ale zależy mi na moich czytalnikach, Oni chcą pomóc, a przecież nie uczestniczą w rozgrywkach. Więc jeśli ta pomoc się jednak przyda (dumę proszę schować do kieszeni) to czekam na priva. Tu już odpisywać nie będę.
Duszek
Co do sprawy artykulu. Proponuje, by ostateczne sady wydawac jak bedzie znane, do czego w ustalaniu prawdy doszly bajbus oraz Fakt i gosia1.

Co do usuwania watkow. Watek zalozony przez Zilke z pewnoscia by sie pojawil w jakies formie, bo nie wierze, ze forumowiczki przeszlyby nad tym obojetnie. W takiej formie lepiej, by poszedl na priv, jednak dyskusja rozgorzala i usuwanie calego watku nie mialo sensu, a forma choc nie najlepsza miescila sie jeszcze jakos z trudem w granicach normy.

Z mojego punktu widzenia odpowiedz Darka byla duzo bardziej agresywna i dlatego zostala usunieta. Nie chodzi o to, by bez wzgledu na forme wypowiedzi wszystkie posty traktowac tak samo. Sprawiedliwie to nie znaczy po rowno, sprawiedliwie znaczy adekwatnie.

A teraz chodzi o to by terazniejszosc i przyszlosc bajbusa byly lepsze, wiec kto chce i moze niech pomaga, chowajac dume do kieszeni, jak trafnie napisala Gosia1.

Pzdr
Jaco
CYTAT(Duszek)
Watek zalozony przez Zilke z pewnoscia by sie pojawil w jakies formie, bo nie wierze, ze forumowiczki przeszlyby nad tym obojetnie.


Duszku,
Przyznam że nie rozumiem...........

Brzmi to tak, jakby wyrok już zapadł. Nie bardzo mi się to podoba szczerze mówiąc.

Powstrzymałam się przed komentowaniem zamkniętego wątku. I myślałam, że to już nie będzie to wywlekane z jakimi kolwiek treściami oceniającymi. Myliłam się?
FFkaGrant
Matko jedyna! Macie cos zbednego do oddania czy nie. Mdli mnie od
tych przepychanek, oskarzen, klotni i tym podobnych. Zostalo zadane konkretne pytanie. icon_twisted.gif
zilka
CYTAT(Gosia1)
Nadal przychodzÄ… maile z proÅ›bÄ… o kontakt z MarzenÄ…. Ludzie chcÄ… pomóc. Pytam bezpoÅ›rednio Zilka - mam podawać jakieÅ› namiary?  
Więc jeśli ta pomoc się jednak przyda (dumę proszę schować do kieszeni) to czekam na priva. Tu już odpisywać nie będę.


Gosiu, nie rozumiem, zapomniałaś nagle jaki jest telefon do bajbusa? Wysłałam Ci na PW. Zadzwoń, przekaż jej oferty pomocy.

Marzena nie mówiła, że nie chce Waszej pomocy. Jej chodziło o formę artykułu, wyjaśnienia jakie musiał składać ojciec jej dziecka w pracy i parę innych nieścisłości. Jaki ta sprawa będzie miała finał - tu już decyzja leży w rękach Marzeny.
zilka
CYTAT(EwaSerdeczna)
Basiu mogę pomóc.
Ale popatrz watek juz dawno wisi i bez odzewu.
CoÅ› na rzeczy!?


Ewo, odzew jest i to duży. Tylko nie wszyscy uważają za słuszne powiadamiać cały świat, że pomagają.
Duszek
CYTAT(Jacobina)
CYTAT(Duszek)
Watek zalozony przez Zilke z pewnoscia by sie pojawil w jakies formie, bo nie wierze, ze forumowiczki przeszlyby nad tym obojetnie.


Duszku,
Przyznam że nie rozumiem...........

Brzmi to tak, jakby wyrok już zapadł. Nie bardzo mi się to podoba szczerze mówiąc.

Powstrzymałam się przed komentowaniem zamkniętego wątku. I myślałam, że to już nie będzie to wywlekane z jakimi kolwiek treściami oceniającymi. Myliłam się?


Padlo pytanie dlaczego cos zostalo usuniete, a cos nie. Wiec podane zostaly przeslanki decyzji. Daleko mi do ocen sytaucji, co zreszta napisalem na poczatku, ze obiektywnie nie da sie tego ocenic, dopoki strony nie ustala wspolnej wersji przebiegu wypadkow.

Pozdrowienia
Jaco
A ja zrozumiałam, że Twoim zdaniem sprawa była na tyle "aferalna", że odbiłaby się echem nawet gdyby Zilka wątku nie założyła icon_rolleyes.gif .

Tymbardziej cieszę się, że źle zrozumiałam i że wyjaśniłeś sprawę.

Dziękuję
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.