To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczęśliwy przedszkolak

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marsjanka
Moje dziecko, co widać, emanuje szczęściem i radością. Cieszy się bo dziś będzie angielski, a jutro rytmika. I będzie mogła spotkać się ze swoją przyjaciółką Małgosią. Cały czas opowiada w drodze z przedszkola ile to niesamowitych (wg niej icon_smile.gif ) rzeczy się wydarzyło. Śpiewa, skacze, tańczy i chce wstawać o 6 rano, żeby spotkać się z innymi przedszkolakami. Chętnie leżakuje (w domu tego nie lubi ale w grupie jest inaczej), obiad zjada z dokładką (coś nieprawdopodobnego). Jestem z tego powodu taka szczęśliwa. Nawet nie chcę się zastanawiać co by było gdybym musiała ją przekonywać do przedszkola.
Czy Wasze dzieci też są takie szczęśliwe?
Sylwia M.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . U mnie to samo. Olga jest wspaniałym dzieckiem. Zadowolonym z życia, oczywiście z przedszkola też. Nigdy nie marudzi przy porannym wstawaniu. W przedszkolu uczy się chętnie ciekawych rzeczy. Chętnie przystaje na propozycje które są oferowane dla jej dobra i rozwoju. Opowiada o nowych atrakcjach. Dzieli się wrażeniami, które zawsze są pozytywne. Jest dzieckiem pełnym codziennej radości. Zdrowym, silnym, wierzącym w siebie, spokojnym, delikatnym kiedy trzeba, a kiedy trzeba - przebojowym. Jestem z niej taka dumna. Nie mogę sobie wyobrazić, że jeszcze niedawno jej nie było icon_wink.gif Co myśmy bez niej robili??? icon_biggrin.gif
lula
Szczerze mowiac to brzmi jak bajka dla mnie, niestety. Nie spodziewalam sie, ze moze powstac taki watek. Malenka placze, jeczy, choruje i nie chce wracac po leczeniu do przedszkola.
Fajnie, ze macie wesolutkie dzieci, no i ze przedszkola wybralyscie takie dobre.
grzałka
CYTAT(Sylwia M.)
: Chętnie przystaje na propozycje które są oferowane dla jej dobra i rozwoju.


Przepraszam, ale icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Pozdrowienia dla córeczki icon_wink.gif
agabr
a z megafonow rozbrzmiewa gromki glos towarzysza Gomulki.b
marghe.
Dołączam.

Gaba śpiewa icon_biggrin.gif
m.
Sylwia M.
CYTAT(grzalka)
CYTAT(Sylwia M.)
: Chętnie przystaje na propozycje które są oferowane dla jej dobra i rozwoju.


Przepraszam, ale icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Pozdrowienia dla córeczki wink.gif


No dobra śmiesznie mi wyszło icon_biggrin.gif . Ale nie chciałam napisać że przystaje na WSZYSTKIE propozycje, bo by wyszło, że jest głuptaskiem, który na wszystko się zgadza, nawet na jakieś bzdury icon_biggrin.gif
i.
Jurek też wreszcie jest szczęśliwym przedszkolakiem.
Rano wręcz nas pogania, żebyśmy już wyszli. A w przedszkolu nawet się nie obejrzy za mamusią icon_wink.gif pędzi do kolegów i pani Dorotki.
No i zaczął pięknie śpiewać - nawet nie wiedziałam, że taki utalentowany icon_lol.gif
AdusiaR
Moja Letycja tez jest szczęsliwa, że chodzi do przedszkola. Nie ma problemów ze wstawaniem, a codziennie rano pyta czy aby napewno ! idzie do przedszkola. Wczoraj miała rytmike i dzisiaj rano dopiero zademonstrowała nam co robili. Nie można Jej za bardzo wypytywać, bo wtedy sie uprze i nic nie powie, język rozwiązuje Jej sie najczęsciej rano i gdy my nie pytamy.
Elak
A ja mam dwoje przedszkolaków i dwa podejscia do czasu tam spędzanego icon_biggrin.gif
Michał niechętnie chodzi, co rano mówi, że chce zostać w domu. Nawet jest zadowolony jak jest chory icon_rolleyes.gif Ostatnio trochę lepiej, bo ma nowych kolegów z którymi się bawi (ale nie pamięta ich imion icon_confused.gif )
Julka nie mogła się doczekać przedszkola. Jak już poszła była zaskoczona wyciem jakie zastała (większość grupy płakała - jeszcze są płaczące maluszki). Ona jest szczęśliwa, chce chodzić nawet w soboty, niedziele i jak jest chora icon_lol.gif Oczywiście przestawia dzieci (trochę podglądałam), pani już zdążyła napyskować - jak ta chciała ją dokarmić. Wie panienka czego chce wink.gif Ostatnio całowała chłopca z grupy w szatni na pożegnanie icon_exclaim.gif (pewnie szybko zostanę babcią wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.