To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hurra już po dysplazji !!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania 26
Jestem przeszcęśliwa i dlatego chciałam sie z wami tym podzielić icon_razz.gif .

Dzisiaj byliśmy z Agatką na usg bioderek i okazało sie , że na zawsze pożegnaliśmy sie z dysplazją icon_razz.gif .
Agatka nosiła najpierw taką specjalną wkładkę, a później rozpórkę Koszli .Wszystko trwało 3 mc i wreszcie jest już dobrze.

Kamień spadł mi z serca icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Buziaczki
Ania mama Marcinka 6 latek i Agatki 5 mc
marchewka
Gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif zarówno dla dzielnej Agatki jak i mamy....dużo zdrówka
EwaSerdeczna
Aniu cieszÄ™ siÄ™ z TobÄ….
Cudownie.

serdecznie pozdrawiam ewa
moko.
super icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
mamajuniora
Aniu gratulacje icon_biggrin.gif wiem co to znaczy, Junior tez mial dyspazje i pamietam radosc kiedy na USG okazalo sie, ze wszystko jest ok icon_biggrin.gif
KM
Ania super icon_biggrin.gif
Ava_mama_Wi
Anuś pisałam już na majowych dzieciaczkach, ale na prawdę się baaardzo cieszę icon_biggrin.gif
Ania 26
Mamusie jesteście KOCHANE . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa .

Zdrówka dla wszystkich maluszków i ich rodziców icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Ania mama Marcinka 6 latek i Agatki 5 mc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.