To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla AdusiR i Jej Fasolki !!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OlivkaMamaNorbercika
Kochana AdusiuR icon_exclaim.gif Z okazji zajścia w drugą, upragnioną ciążę, chciałabym Ci życzyć aby Fasolka zdrowo się rozwijała pod serduszkiem swojej Mamusi icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Życzę Ci również szczęśliwego rozwiązania icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
CieszÄ™ siÄ™ razem z TobÄ… icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Arwena.
Ja również dołączam do życzeń.
anita
Adusia !!!!!! co za nowina !!!! :))))

ale fajnie to jednak zaraźliwe :))))

gratulacje !!!
marchewka
GRATULACJE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Tuni
Adusiu, wielkie buziaki dla Ciebie i maleństwa w brzuszku.
EwaSerdeczna
Gratulacje.

serdecznie pozdrawiam ewa
AdusiaR
O rany Olivko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wyprzedziłaś mnie
icon_wink.gif icon_wink.gif a ja jeszcze nie zdązyłam wstawic paseczka taka zabiegana jestem, ale zaraz zabieram sie do dzieła icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jestem taka szczęsliwa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jutta
Wszystkiego najlepszego icon_exclaim.gif
OlivkaMamaNorbercika
Adusiu mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie za to, że Cię uprzedziłam icon_redface.gif Nie mogłam już wytrzymać icon_redface.gif I tak musiałam trzymać buzię na kłódkę przez 2 tygodnie icon_exclaim.gif icon_wink.gif

Śliczny ten Twój paseczek icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
AdusiaR
Olivko - wcale sie nie gniewam, bo zrobiłas mi miłą niespodziankę wink.gif
Wiesz sama jak bardzo chciałam sie podzielic ze wszystkimi ta wspaniała wiadomością juz 2 tygodnie temu, ale lek był ogromny. Na szczęście jest wszystko ok.
amania
To sie sypną niedługo dzieci w Wielkopolsce icon_biggrin.gif
Moje gratulacje!
addera
Adusiu, to ode mnie też wielkie gratulacje icon_smile.gif
addera
Adusiu cos jeszcze, czy Letycja nie ma dzis urodzin ? Tak mi z paseczka wyglÄ…da icon_confused.gif

Jeżeli ma, to wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin icon_lol.gif
.uzytkownik.usuniety.
Adusiu, gratuluję i bardzo się cieszę, że się udało na przekór wszystkiemu.

Życzę ciąży przechodzonej na skrzydłach i bezbolesnego rozwiązania icon_biggrin.gif

Pzdr,

Zwierzo
AdusiaR
CYTAT(addera)
Adusiu cos jeszcze, czy Letycja nie ma dzis urodzin ? Tak mi z paseczka wyglÄ…da  :?  


Add - Letycja miała urodzinki 21 wrzesnia, ale paseczek jest nadal dla
4-latki, bo tak ładnie wygląda a nie ma dla 5 latków paseczków.

Ściskam Wszystkie Was i raduję sie, że mogę z Wami przeżywac te wspaniałe chwilę i że cieszycie sie razem ze mną icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
addera
CYTAT(AdusiaR)
Add -  Letycja miaÅ‚a urodzinki 21 wrzesnia, ale paseczek jest nadal dla
4-latki, bo tak Å‚adnie wyglÄ…da a nie ma dla 5 latków paseczków.  

D


icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

A paseczki dla 5-latków juz są wink.gif
marghe.
Adusia, własnie zajrzałam i co widze? icon_smile.gif
Gratulacje.
m.
Sun
Skarbie, mocno, mocno ściskam!!!!!!!!!!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Wielkie gratulacje i połaskocz Fasolinkę!!!!!!! icon_smile.gif

Eeeeeeeeh, gdyby nie to, że biorę leki, to... kto wie.... icon_smile.gif Może za rok!!! icon_smile.gif
wiola
Super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Bardzo szczerze gratuluje icon_biggrin.gif i ciesze sie razem z wami icon_biggrin.gif
edika
To ja jeszcze raz napiszę, że się bardzo cieszę i GRATULUJĘ icon_exclaim.gif
Libi
Aduś baaaaaardzo się cieszę z Waszego szczęścia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dbaj o siebie kochana icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.