To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dodatkowa praca w różnych miastach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Berek
Zaprzyjaźniona firma szuka ludzi do przeprowadzania wywiadów w branży medyczno-farmaceutycznej (z lekarzami, aptekarzami, hurtownikami leków, pacjentami) w dużych miastach Polski. Nie mam pojęcia o warunkach płacowych, ale każdego, kto byłby zainteresowany, chętnie skontaktuję z nimi po sygnale na mail rober@sadyba.elartnet.pl .

Wymagana - przytomnośc umysłu, umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi, skłonność do poduczenia się ew. nazw leków i tym podobnych specjalistycznych kwestii, umiejętność odpowiedniego ustawienia dyktafonu icon_confused.gif
zilka
Berek a Warszawa też wchodzi w grę? Bo ja mam tą jedną osobe, przecież wiesz. Gdzie ma napisać?
agabr
ja mam czterech lekarzy w rodzinie i kilku farmaceutow wsrod znajomych icon_smile.gifB
Berek
Kobity, to nie umieszczę Wam przecież namiarów na firmę tu na forum, bo mnie zlinczują icon_wink.gif . Napiszcie maila, to Wam odpowiem, bo ogólnie zbyt zakręcona jestem, żeby po wyjściu z forum pamiętać, co i do kogo mam wysłać.

Zilka, ta pani ma e-mail? Bo jesli tak, to podaj mi jej adres, to wyślę jej namiary i wszystko.
Ludek
CYTAT(Berek)
... umiejętność odpowiedniego ustawienia dyktafonu icon_confused.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.