To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Logest

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Milly_
Ale ja marudzę z tymi tabletkami;) Ale niestety nie mogę dobrać już od roku. Brałam na początku Logest, czułam się bardzo dobrze, ale plamiłam międzyokresowo. A teraz mam wrócić znowu do Logestu.
Podpowiedzcie, jak długo musiałyście czekać aż się wszystko ustabilizuje i nie będzie tych plamień. Z tego co wiem trzeba poczekać 3 miesiace.
Uff, chyba przestanę brać.

Milly
yda
Uff, a ja mam zacząć go brać,będzie to moja pierwsza tebletka anty...zobaczę jak się będę czuć, to powiem!
agutek
Ja brałam Logest i czułam się wspaniale - żadnych plamień. Ciut przytyłam, ciut zmniejszyło mi się libido - ale to wszystko jest do opanowania. 3 miesiące po odstawieniu zaszłam w ciążę i urodziłam najzdrowszą od słońcem dziewczyneczkę icon_biggrin.gif

Jak tylko unormuje mi się okres znowu wrócę do Logestu.

Pozdrawiam - agutek
ada_ha
Biorę Logest od roku. Na chwilę "zdradzilam" go z Novynette, ale tylko po Logeście dobrze się czuję, trochę przytyłam, libido też nieco spadlo ale coś za coś.
yda
Ja przez całe pierwsze opakowanie plamiłam, przy następnym zauważyłam na nogach nowe żylaki i 3 dni temu odstawiłam. Czekam na krwawienie i nic. Czy się martwić?
Maciejonka
Ja Logestu co prawda nie brałam, ale brałam Triqilar i żadnych krwawień, plamień. Od pierwszego miesiąca spokój. Libido w normie icon_lol.gif waga raczej nie w normie. Za to wcześniej brałam Cilest i libido w dół i waga też w dół. Tabletki trzeba dobrać do organizmu i nawet jeżeli to się wiąże ze zmianami tabletek to warto.
Coffee
slyszalam wiele pozytywow na temat Logest
ja sama bralam mercilon waga podrosla a libido-powiem bardzo spadlo icon_cry.gif wiec po co mi byla antykoncepcja potem mialam jakies depresje wiec calkiem rzucilam

teraz karmie wiec chce sprobowac z cerazette

dobrze ze mnie pocieszylyscie , ze moze mam szanse jeszcze cos dobrac chcoc to powiem klopotliwe...tak stale latac do gina...

pozdrawiam
Valeria
Rosiczka
Właśnie biorę Logest od pół roku, waga w górę o 10 kg, plamienia (i to dopiero od miesiąca), zawroty głowy, czekam na lekarza aż wróci z urlopu i idę po inne tabletki.
Coffee
czy dobrze rozumiem... przytylas 10 kg w ciagu miesiaca?
koniecznie odstaw... to paskudztwo widac ci nie sluzy

sciskam
Valeria
Rosiczka
Przytyłam tyle od marca, a dopiero od miesiąca mam plamienia. Nawet podejrzewałam że w ciazy jestem tak mi waga rosła, ale nic z tego, to te proszki icon_cry.gif
kitka
Co wy za glupotyopowiadacie??Jakie 10 kg wciagu miesiaca???Ja kuz testowalam dokladnie 6rodzajow tabletek i tyle samo odwiedzilam lekarzy.Logest to tabletki najnowszej generacji-wplyw na organizm zostal zmniejszony do minimum!!!Osobiscie mialam problemy z kazdymi tabletkami oprocz L. i Logest byl dla mnie wybawieniem bo chcialam juz zrezygnowac z tabletek zamiast zniszczyc sobie zdrowie!!!
m.a.
Kitka, chyba niedokładnie przeczytałaś.
CYTAT
czy dobrze rozumiem... przytylas 10 kg w ciagu miesiaca?

A odpowiedź brzmiała:
CYTAT
Przytyłam tyle od marca

To ładnych parę miesięcy. Od marca do sierpnia jest ich 5, a po 2 kg miesięcznie to nie sztuka przytyć.
Poza tym zgadzam się z Twoją opinią - Logest jest dobry, póki co nie narzekam. Ale każda z nas ma inny organizm, trudno więc dziwić się, że niektóre nie są zadowolone. Na mnie na przykład nie działa Gripex, a pół Polski jest zachwycona jego skutecznością wink.gif
CrazyMary
Brałam kiedyś Logest, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, tylko cena mi sie nie podobała icon_rolleyes.gif
milly
No i chyba znowu coś nie tak. Czwarty miesiąc brania Logestu. Do tej pory dostawałam okres jeszcze w trakcie brania tabletek - ciągnął się z półtora tygodnia. A teraz nic. Ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek, czekam, czekam i nic. Czyżby się wyregulowało i dostanę za godzinę??? Czy nie? Pocieszcie, że dostanę....
Zdenerwowana Milly
addera
Milly słonko dostaniesz, dostaniesz.
Ja co prawda nie biore Logestu, ale co innego i okres dostaję jak w zegarku - ostatnia tabletka w sobote wieczorem, okres w następną środę rano. I tak już od 5 miesięcy. Jestem zawsze przygotowana, nigdy nie miałam aż tak regularnie jak teraz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.