To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dlaczego wÄ…tek o MISI otwiera mi siÄ™ tylko do strony 16????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Kurczę no wie mam pojęcia co się stało???Ni mogę otwożyć odpowiedzi od strony 16 w górę!!!(wyświetla mi się "nie ma żądanych postow pod tym temetem"czy coś w tym stylu!!!)
Tak się denerwuję co z Malutką i nawet przeczytać nie mogę!!!! icon_cry.gif

Czy to tylko ja tak mam???i dlaczego??

Atena
dumiczowa
ja tez nie mogę, od 17 strony jest napis nie ma zednych twmatów dla tej strony. icon_sad.gif
pozdr.
addera
Atena wszystkim siÄ™ tak otwiera icon_confused.gif
Tych stron (17, 18) po prostu nie ma. Ostatnie posty (wystarczy spojrzeć na godzinę wysłania) sa na stronie 15.
Nie wiem o co chodzi icon_rolleyes.gif
Atena
No właśnie,co to się stało???

A.
Lua
Mnie też się nie otwiera. A taki sam wątek jest już na sprawach technicznych. Myślę, że admini tam zajrzą i coś poradzą.
Lua
blaire
Też mam z tym problem. Odpisywałam później w wątku, mojego posta nie ma??
kasiarybka
CYTAT(Lua)
Mnie też się nie otwiera. A taki sam wątek jest już na sprawach technicznych. Myślę, że admini tam zajrzą i coś poradzą.
Lua



Mam nadzieję Lua, bo właśnie napisałam post, wysłałam, widzę, swój nick, ale nie mogę wejść.
zilka
Szlag mnie trafi, dostajÄ™ powiadomienia i

Nie istnieją żadne posty dla tego tematu


icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif
addera
Teraz posty się kończą na stronie 16 i do tej strony trzeba przwijać od 1 icon_confused.gif
Niech ktos coś z tym zrobi, błagam icon_confused.gif
Tez mnie trafia icon_mad.gif
Doruśka
przeiwjanie nic nie daje:(( icon_evil.gif
Anuk
Kurcze, przewijanie nic nie daje. Ostatnia daje się otworzyć 16 strona. Czy nic nie można z tym zrobić. To jakaś paranoja. I do tego tylko w tym wątku, najważniejszym ...... jak na złość icon_evil.gif
Pecia
a moze cos siadlo bo jest przeciazony icon_confused.gif
no nie znam sie na tym


a gdyby zalozyc drugi watek o Michasi taki cd.?
Duszek
Plik ulegl uszkodzeniu, zostala wydzielona czesc prawidlowa. Prosze o kontynuowanie wypowiedzi w watkach z koncowka "cd".

Pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.