To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poddasze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidka21
Dziewczyny powiedzcie mi ile tak mniej wiecej kosztuje zrobienie poddasza w w domu jednorodzinnym dosc starym.Moja babcia mieszka sama i ma 4 pokoje chetnie by nas do siebie wzieła ale... no cóz boje sie ze babcia o ile ja znam nie dała bym nam zyc wtrącajac sie we wszsytko itp.Myslałam wiec ze moze po wolutko zrobilibysmy tam poddasze.Na razie nie mamy srodków finasowych ale moze po malutku udało by sie cos zrobic zeby miec wlasny kat.Teraz mieszkamy w akademiku z synkiem na 2 pokojach i jestesmy tu bardzo szczesliwi, ale musimy sie juz w czerwcu wyprowadzic i wrócic do rodziców lub tesciów do jedengo pokoju:(*buuu.Napiszcie mi ile mniej wiecej kosztowało bym zrobienie takiego poddasza?Może znacie jakies stronki z poradami i zdjęciami jak zrobic takie poddasze?Z góry za wszystkie rady dziekuje!
Daretka
hej chodzi ci dokladnie o wybudowanie poddasza- czyli nowy dach itp. Moja siostra niedawno robila z tym ze odnawiala poddasze- czyli okna (malutkie sztuk 4) koszt wyniosl 20 tys. zl.
W twoim przypadku dochodzi drewno na strop i wszystko co trzeba- ale mysle ze w ok 30 tys powinniscie sie wyrobic.
lidka21
Materiał na dach juz jest wylewki tez .Ale sciany okna itp.:(30tys. jezu skąd ja tyle wezme:(buu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.