To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jemy chlebek:))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ev
Boże, jakie to prozaiczne... Tak się cieszę icon_biggrin.gif Od 2 tygodni ostrożniutko wprowadzaliśmy gluten. Wczoraj Jaś zjadł na śniadanko całą kromeczkę... i NIC icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Tak się cieszę, że musiałam to napisać icon_biggrin.gif
Skakać mi się chce icon_exclaim.gif Za jakiś czas próbujemy z jogurcikiem
Trzymajcie kciuki icon_exclaim.gif
Pecia
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ciesze sie razem z Toba
to naprawde swietna wiadomisc

mam nadzieje, ze niedlugo tez bede mogla napisac takiego posta icon_rolleyes.gif


super icon_exclaim.gif
Ev
Na pewno niedługo, co Jasiek to Jasiek wink.gif
amania
Evchen, ja Cię rozumiem, też się całkiem niedawno tak cieszyłam,a radości Maryśki to już nie wspomnę.

Teraz jeszcze czekamy, aż Peciowy Jasiek dołączy icon_biggrin.gif
Pecia
Amania
ja nic nie wiem ze Marysia juz je chlebek
pisz kochana, pisz jak bylo icon_exclaim.gif

Evchen, moze tu w Twoim watku ? icon_wink.gif icon_cool.gif
amania
Pecia, Maryśka je chleb od wakacji jakoś icon_biggrin.gif
W zamian za to zabraliśmy mleko icon_wink.gif

No i jest tak, że skóra nadal bywa różna, od paskudnej do całkiem niezłej, ale kupy piękne icon_wink.gif rozwolnień nie ma, brzuch nie boli icon_biggrin.gif
Ją ta wymiana bardzo ucieszyła, zwłaszcza że wykluczyliśmy jej tylko mleko w czystej postaci, a serki i kefiry może.
Przez pierwszy miesiąc chciała tylko kluski i makarony icon_wink.gif
Panie kucharki w przedszkolu też się ucieszyły.

Nie wiem jakie dokładnie objawy miał Twój Jasiek, bo Maryśka ma typowy AZS, więc na piękną skórę szanse ma niewielkie, ale dolegliwości ze strony układu pokarmowego minęly. I to mnie cieszy icon_biggrin.gif


Jasiowi też tego życzę.
Ev
Jasiek ma ciągle problemy z kupką, a to zaparcia, a to rozwolnienia. Po wprowadzeniu chlebka jest dokładnie tak samo tzn. robi takie dość luźne, ale nie wodniste kupki więc chyba mogę się cieszyć, czy to za wcześnie? icon_rolleyes.gif Może u nas te kupki przez ogromną ilość owoców zjadanych przez Jaśka?
Pecia
Amaniu
bardzo sie ciesze icon_biggrin.gif

a co do Jaska Evchen
sprobuj dawac mu mniej sokow i zobacz jak bedzie z ..kupa wink.gif icon_rolleyes.gif

pozdrawiam
Alka
Cieszę się razem z Wami icon_biggrin.gif To wspaniałe wieści icon_biggrin.gif

Ostatnio czytałam o AZS i likwidowaniu zmian skórnych z tego wynikających. Polecam, może pomoże:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=5...1013&a=13514442
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.