To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rozmiar buta Waszych pociech

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
goÅ›
u nas but nr 28, stopa długości 17 cm - lekkie zdziwienie mnie ogarnęło muszę przyznać
blaire
Kuba 28-29. W zależności od producenta icon_wink.gif
Agnisma
Natalia końcówka 2000roku icon_cool.gif 25-27w zależności od producenta.
DziÅ› kupione buty zimowe(czyli plus gruba skarpeta), rozmiar 26 w Ambrze.
i.
U nas 15,5 cm - nr 25.
sdw
24-25, bywa, że i 26 ale to już jak jest wyjatkowo mała numeracja.
Daretka
Kacper ma 26-27 icon_smile.gif
Mika
25-kapcie, 27-buty. A już myślałam,że ma dużą nogę icon_wink.gif icon_lol.gif
Rafaelka
28/29- zależy od producenta. No ale z Rafała duży facet jest....
CrazyMary
He, he, jakby to powiedzieć, własnie kupiłam Marcie zimowe buty rozmiar 27 icon_eek.gif icon_lol.gif A ona młodsza od waszych pociech wink.gif
mamamaćka
Maciek 27/28. Latem sandały nosił 30 icon_eek.gif icon_eek.gif
Wszystko zależy od producenta.
azalia
U nas rozmiar 24 i do teraz byłam przekonana że to duża stopa icon_lol.gif
amo
26 zimowe - i bardzi sie zdziwilam, bo przeskoczylismy o dwa numery z poprzednich butow.
Maciejka
Ciapy - 26, zimowe nie wiem, bo nie kupiłam.
Izunia
kupiłam córeczce kozaczki zimowe - rozmiar 25, ale są deko za duże.
Tak z pół numeru icon_smile.gif
wiola
26-27 icon_redface.gif
gosiat
Zuzia ma teraz rozmiar buta 29 przy wzroście 100 cm (to chyba istotne, bo cała jest duża).
Villi
Dopiero teraz znalazłam ten watek icon_redface.gif

załamałyście mnie lekko icon_smile.gif Misiek, z lutego '01, nosi buciki zimowe, bagatela, 30 icon_eek.gif I mam nadzieje że do wiosny dociągnie w nich. Wzrostu ma tak cuś około 105-106.
aluc
icon_eek.gif

ja co prawda tylko gościnnie, bo moje chłopię z 2002 roku, za to widzę, że stopę ma godną icon_biggrin.gif jesienne 26, zimowe 27, przy wzroście jakieś 94 w czapce icon_lol.gif no ale on już jako noworodek rozrywał stópki w śpioszkach, mimo, że na długość to jeszcze były ho ho
siłaczka
29
Villi
aluc, mu w zeszłym roku na zime tez kupowaliśmy właśnie 27 icon_biggrin.gif W tym jest to już 30 icon_biggrin.gif Wszystko przed Tobą icon_biggrin.gif
Ida.dorota
He he, ja Was wszystkie pobiję - buty zimowe kupiliśmy w rozmiarze 32...
Mika
CYTAT(Ida.dorota)
He he, ja Was wszystkie pobiję - buty zimowe kupiliśmy w rozmiarze 32...


nie no ja myślałam,że moja córka ma dużą stopę -ale ona ma taką jak Twój synek........ tyle,że Olka zaraz 7 lat skończy icon_lol.gif
Villi
Ida, masz puchar icon_smile.gif

Choć nei wiem czy na wiosne (jednak te zimowe mają dziwną numeracje) nie zaczniemy rywalizacji od nowa icon_biggrin.gif
Ida.dorota
Mika, moja Ola też ma 32. I w ten sposób moje dzieci mają takie same nogi...
Mika
CYTAT(Ida.dorota)
Mika, moja Ola też ma 32. I w ten sposób moje dzieci mają takie same nogi...


szkoda,że to nie ciuchy,bo mogliby się wymieniać wink.gif a butami to raczej nie za bardzo wink.gif
blaire
Villi, ręce sobie podać możemy, bo Kuba pół roku młodszy od Michała i właśnie wiosną 26-27 było... A to 28 w tej chwili to większe niż kapcie 30...
blaire
CYTAT(Blue)
Kupiłam ostatnio Uli sandałki rozmiar 26, adidasy ma 26-27. wink.gif


Kuba adidasy 30. Sandałów poszukujemy...
sdw
Kamila sandałki 25, tenisówki 24 icon_rolleyes.gif

Filip - sandały 24 icon_eek.gif tenisówki 23,5 icon_eek.gif
Gunia
Marcin nosi buty z numerkiem 29.
amania
sorry, że się wtrącę, ale tak czytam i czytam i widzę, że 29-30 u mojego dziecka (99 rok produkcji i jakieś 120cm) to raczej niewiele icon_wink.gif

rośnie nam pokolenie o wielkich stopach icon_wink.gif
grzałka
Ania sandałki chwilowo 24, ale pewnie niedługo będziemy zmieniac, bo na styk, bardziej zabudowane butki kupilismy 25
amo
A Kuba 27. Przy czym na jesieni z pewnoscia beda juz o nr wieksze.
sammy
24 w porywach do 25 (ale to 25 musi być zdecydowanie zaniżoną numeracją)

Ale Młodsza jest zdecydowanie dzieckiem niskopiennym, z metra ciętym icon_lol.gif

Ale zdecydowanie wolę takiego okruszka niż 11-to latkę, która ma numer stopy 41 w porywach do 42 i 170 zm wzrostu.
goÅ›
CYTAT(amania)
sorry, że się wtrącę, ale tak czytam i czytam i widzę, że 29-30 u mojego dziecka (99 rok produkcji i jakieś 120cm) to raczej niewiele icon_wink.gif

rośnie nam pokolenie o wielkich stopach icon_wink.gif


amaniu, ja w 5 klasie podstawówki miałam już nogę 26 cm i później o prostu przestała rosnąć, a ja sama też nie wybujałam (165 cm) icon_wink.gif
Aga30
u nas butki w rozmiarze 25-26...w zaleznosci od fasonu, producenta itp. icon_smile.gif
blaire
Kuba adidasy 30, zimowe i kapcie 31.
Mi
Nasz Miłosz - zmiowe buty 29 icon_exclaim.gif
sdw
Kamila zimowe 27/28. Filip (przypominam, urodzony AD 2004 icon_wink.gif ) zimowe 26/27 icon_eek.gif
CrazyMary
Marta lat 3,5, zimowe właśnie zakupione 29 icon_twisted.gif Duże jest piękne icon_lol.gif
ewis_
CYTAT(wiolontela)
Filip (przypominam, urodzony AD 2004  :wink:  ) zimowe 26/27  :shock:


Alor - rówieśniczka Filipa - rozmiar zimowych 21/22 icon_smile.gif


Starszak lat 4 - 29/30.
i.
Jurek nosi 26.
Pecia
Jasiek z pazdziernika 2001, jesienne nr 26, zimowe 27
Agnieszka
Szymon pażdziernik 2001 jesienne 29 zimówki juz 30 icon_rolleyes.gif
Elak
Kupiłam Julce na Allegro nowe kozaki rozmiar 30. wink.gif
Ludek
Diana ma buty zimowe nr 31, ale ostatnio wypatrzyła kozaki z zeszłego roku nr 28 i uparła się, że będzie w nich chodzić. Twierdzi, że nóżki jej nie bolą i tak drepcze w nich od niedzieli icon_confused.gif .
grzałka
skoro juz watek reaktywowano- obecnie 28
blaire
U nas 34.
Mika
CYTAT(blaire)
U nas 34.


wooow

to u nas 30-31 icon_wink.gif
blaire
Mika, ja zawsze mówiłam, że on nogę jak podolski złodziej ma...
Ale ma też po kim. Ja mam w zależności od producenta 40-42, mój mąż 45-47.
Mój 14-letni szwagier 43, zaś teściowa 37. icon_twisted.gif Kuba już się cieszy, że na działce w babci klapkach będzie mógł chodzić icon_confused.gif
Mika
no ja też nogi małej nie mam (40-41) ale myślałam,że moja Olka to ma nooogę (35-36) ale widzę że to nie anomalia wink.gif

z resztą co ja się dziwię,właśnie przerasta mnie 13letni syn mojej przyjaciółki,nogę już dawno ma większą ode mnie icon_lol.gif
ale za to razem z mamÄ… w jednych ciuchach chodzÄ… icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.