To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kaszel w nocy - co robić???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madziak75
mam pytanie do mam dzieci kaszlących po nocach. moja zosia od jakiegoś tygodnia straszliwie się męczy. jej kaszel wcale nie jest suchy tylko taki odrywający się flegmatyczny. bierze singulair już drugi miesiąc, a kaszel się nasila. poza tym ma wysypkę na całym ciele.
kurczę, mamy pażdziernik, przecież żadne trawska już nie kwitną. nie wiecie co to za paskudztwo może teraz fruwać? a może to pokarmówka? ale czy można dostać kaszel od alergii pokarmowej?
nie mam zielonego pojęcia co ją uczula.
i jeszcze jedno, jak podajecie małym dzieciom leki wziewne? moja ucieka przed nimi gdzie pieprz rośnie... icon_sad.gif
załamka. nienawidzę tej pieprzonej alergii icon_evil.gif
buziaki. madzia.
agama76
teraz w opadnietych lisciach znakomicie rozwijaja sie plesnie...
Ja leki wziewne podaje dzieciom przez Aerochamber dla dzieci - taka tuba, po bokach ma namalowane misie. W zaostrzeniach przez inhalator pneumatyczny - wtedy leki sa plynne, rozpylane na mgielke ktora sie oddycha

Aga
madziak75
Ale co dzieci na to? Bez problemów przystają? Bo u mnie to się chyba skończy siłowo icon_confused.gif Przecież muszę jej jakieś leki podać icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.