To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WROCŁAW przedszkole darmowe 5 godzin

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
https://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,23...004-10-20-02-04
może ktoś będzie chciał skorzystać to tylko 5 godzin, ale za darmo, myślę, że
warto zgłosić chęć bo to jednak duża pomoc w opiece nad dzieckiem
tutaj kontakt
Dział przedszkoli i awansu zawodowego nauczycieli
Kierownik działu: Zofia Jaworska
tel. (71) 340-77-15
pokój 443
Elak
to pewnie dotyczy wszystkich przedszkoli nie tylko Wrocławia icon_biggrin.gif Przeczytałam artykuł, ale obawiam się, że jest to zbyt piękne. Moje dzieci chodzą na 5 godzin do przedszkola (po obiedzie je odbieram) mogę odbierać przed i przyprowadzać po śniadaniu (i tak tam niewiele zjadają a przed wyjściem z domu też zawsze coś jedzą i po powrocie normalny obiad tylko później). Dla mnie najważniejszy jest kontakt z innymi dziećmi i to, że uczą się życia i pracy w grupie. Często chorują a oprócz stawki za jedzenie innych opłat nikt nie zwraca. Zadowolona bym była gdyby zwolniono mnie chociaż z opłaty stałej (160zł za dwoje) ale dyrektor przedszkola mówiła, że mogą zostać zwolnione tylko osoby o niskich dochodach i podała jakieś kwoty ale nie łapię się w tym przedziale. Jeśli macie jakieś podstawy prawne co do tych zwolnień z opłat to mówcie gdzie można je przeczytać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.