To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

OLD BOY

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

siłaczka
Właśnie wróciłam z kina. Pierwszy raz obejrzałam film koreański icon_rolleyes.gif . No i niezły jest... kurczę bardzo dobry. Ale też mocny więc ci, którzy przede wszystkim gustuja w komediach romantycznych iść nie powinni. Bardzo dobry scenariusz, dobra reżyseria no i ogólnie robi wrażenie. Niestety o treści powiedzieć nie mogę bo jest bardzo zaskakująca więc popsułabym co niektórym przyjemność oglądania. W każdym bądź razie polecam.
lina m.
Rewelacja. Wróciłam do domu wstrząśnięta aż jechałyśmy z koleżanką przez pół miasta w nocy bez świateł przerywając sobie rozmowę jedna drugiej icon_biggrin.gif . Świetny scenariusz, rewelacyjne zdjęcia, niebanalna fabuła, zaskacujące zakończenie, świeżość koreańskiego oddechu, świetna gra aktorów, perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół. Czegóż więcej potrzeba ?

Zdecydowanie odradzam fankom romantycznych komedii.

Jesli chociaż połowa koreańskiech produkcji jest choć w połowie tak dobra jak OLDBOY możemy tylko pozazdrościć.

i ps.

Skąd oni wzięli te tapety ? icon_eek.gif
lina m.
Jeszcze tylko dorzucę że Justin Lin wykupił prawa do scenariusza i ma reżyserować amerykańską wersję... na którą oczywiście się NIE WYBIORĘ icon_biggrin.gif icon_eek.gif . To przykre.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.