To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak to jest z goleniem i lewatywÄ…?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Mam takie pytanie, może głupie ale ja ciągle nie wiem jak to właściwie jest. Czytałam i słyszałam, że najlepiej ogolić się samej w domku, bo w szpitalu robią to szybko i niedbale, no i mogą pokaleczyć. I czy lewatywę też lepiej zrobić sobie samej, oczywiśie jeśli nie dostanę wcześniej biegunki icon_redface.gif , czy poczekać aż zrobią to w szpitalu? Proszę napiszcie, bo ja już sama nie wiem icon_confused.gif Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Małgoś.dz
Całkiem niedawno toczył się podobny temat.
Zajrzyj TUTAJ.
mamuśka.chłidzw
witam Oliweczko. ja też jak widzisz jestem z Kielc.obydwoje rodzilam w szpitalu na Prostej.jako ,że mam za soba 2 porody mogę je porównać.mimo,iż pierwszy zakończył się cc ze względu na zanik tonów.Myślę,że wszystko zależy od położnej.Za 1 razem było mniej przyjemnie (golenie +lewatywa),ale może to za sprawą pospiechu.drugi raz było ok.pani zrobiła co swoje szybko i sprawnie.jeśli chcesz o cos zapytać to pisz napriv.
i.
Jestem zdania, że lepiej to zrobić w domu (o ile oczywiście jest czas wink.gif ).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.