To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie we Wrocławiu kupię buty Bartki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

edika
W środę będziemy we Wrocławiu i m. in. chcemy kupić synkowi zimowe Bartki. Wiem, że są w Smyku i latem widzialam na Bielanach przy Tesco. Gdzie mozne jeszcze je kupić? Może wiecie, gdzie sprzedają je najtaniej icon_wink.gif ?

icon_smile.gif
dumiczowa
ja widziałam jeszcze w Renomie na dole ale jak bedziesz obok galerii dominikańskiej tam dokładnie naprzeciwko jest taka uliczka i po prawej stronie są schodki w dół tam jest hurtownia art. dziecięcych, nie jestem pewna czy sa tam buty Bartki akurat ale jak ja tam byłam ceny były b przystepne
pozdr.
Dorka
Tutaj masz taki ogólny wątek o butach dla dzieci we Wrocku https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5288.

Blisko centrum jest "Arena" (ul.Komandorska) i tam jest stoisko obuwincze, gdzie na pewno są buty Bartka, w cenach niższych niż w Smyku (Renoma) i dość duży wybór.
Potwora
W Psich Budach, w okolicach Rynku, bliźniaczy sklep jest w Tesco ( dostaniesz tam nie tylko Bartki ale i in bardzo fajne - niestety droższe- firmy produkujące obuwie dziecięce), jeżeli będziesz w Tesco warto zajrzeć do sklepu Ecco - mają tam bardzo fajne zimowe butki ( trochę droższe niż Bartki), tuż obok jest też Deichman.
Uwaga! Ceny na niektóre modele w Smyku ( Renoma) bywają wyższe niż w sklepie Bartka.
Dorka
jest jeszcze sklep z obuwiem na rogu Gajowej i Kamiennej (boczna Ślężnej) tam tez mają sporo Bartków, ceny podobne jak w Arenie, za to wygodniej się mierzy, bo więcej miejsca i pani chętnie pomaga w donoszeniu kolejnych par do mierzenia wink.gif .
edika
Dzięki dziewczyny!
Będziemy jutro (tzn. dzisiaj) szukać.
icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.