To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie na basen?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joakar
Dziewczyny napiszcie gdzie chodzicie na basen? No i ile kosztuje godzina?

Bardzo brakuje mi pływania, ostatnio chodziłam na Bobrzą do podstawówki, ale tam od maja jest remont i nie wiadomo kiedy się skończy icon_cry.gif

Polećcie jakiś fajny basen, w tygodniu mogę dopiero od 19 no i w soboty, niedziele
Potwora
To zależy gdzie mieszkasz. Jest basen Olimpijski, Racławicka, Teatralna, na Nowym Dworze.
Dorka
W zachodniej części Wrocławia nowy basen to Redeco (www.redeco.pl tel.357-63-59) z tamtej strony miasta nie powinno być korków (bo od Hallera to w tej chwili horror icon_evil.gif ).

Bardzo ładny basen (ten do pływania to zwykła 25m, 6 torów, ale jest OK) , czysty, każdy dostaje kluczuk do swojej szafki. Niestety jest chyba droższy od innych w mieście.Cena pojedynczego biletu/1godziny zegarowej to 10.90zł w godz.6.00-16.00 i 12,90zł w godz.16.00-23.00.
Na wiele popularnych godzin wykupione są juz karnety i nie ma na nie wejść, ale zawsze po 20 każdego miesiąca (do tego czasu ma się automatyczna rezerwację na następny miesiąc jeśli ma sie kartnet) można się dowiadywać czy coś się nie zwolniło. Kilka razy byłam na 15.00 (zawsze były miejsca) i na 16.00 (tu już nie zawsze icon_confused.gif ) Warto wcześniej zadzwonić i upewnic sie czy będzie dla nas miejsce (rezerwacja na jedno wejście icon_wink.gif )

Niedaleko jest jeszcze basen w SP.113 . Też na Nowym Dworze okolice ul.Rogowskiej
joakar
Wielkie dzięki dziewczyny.

Dorka dzięki za telefon zadzwonie tam, to jest ten nowy basen na nowym dworze ?

Jeśli chodzi o miejsce to wydaje mi się że nie ma ono wielkiego znaczenia bo basenów jest tak mało, że i tak trzeba podjechać gdzieś dalej.

Kurcze obok mojego domku są dwie szkoły z basenami, ale nie udostępniaja ich publiczności, szkoda.....
Dorka
Też myslałam o szkołach na Ścinawskiej i Poznańskiej, ale nie wiedziałam, czy są jakieś godziny dla ludzi z zewnątrz icon_rolleyes.gif . Do SP 46, 2x w tygodniu wożę mojego starszego syna na naukę pływania. Niestety ten basen budowany był gdzieś w latach 80-tych, szczycie kryzysu PRL-u, a teraz to wyglada jak do remontu icon_wink.gif , ale dzieciakom to nie przeszkada icon_biggrin.gif , nawet zimna woda (przepisowe 28 st.C).
Potwora
Znalazłam telefon do krytej pływalni AWF: 347-34-44
joakar
No właśnie Dorka to te dwie icon_exclaim.gif
Jeszcze rok temu miałam karnet na cały rok (godzinka w tygodniu dla pracowników szkoły), ale teściowa już na emeryturze i z basenem koniec.

Dzwoniłam na AWF, dzięki olaart chyba pójdziemy w weekend mają trzy godziny w weekend dla publiczności.

Dzieki w ten weekend sobie popływam, hura icon_biggrin.gif
Dorka
To warto tam być pół godziny wczesniej, bo jeśli przyjdziecie tuż przed, to może się okazać, że już wszystkie wejściówki sprzedane. Nigdy nie wiadomo, ilu akurat chętnych się znajdzie na tą własnie godzinę.
A basen tam jest bardzo fajny icon_smile.gif , miłego pływania.
Dorka
Joakar i jak było ?? Ile teraz kosztuje tam wejściówka? Czy było dużo ludzi na basenie ?(i w tym mniejszym dla dzieci?)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.