To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Państwu Bryndza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dumiczowa
na trzecią rocznicę ślubu składamy najserdeczniejsze życzenia szczęscia, miłości i dalszych wielu lat zgodnego pożycia icon_wink.gif
Gratulacje

Agata Tomek i chłopcy
addera
Agnieszko, życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i jeszcze wielu takich wspaniałych i szczęśliwych rocznic. icon_biggrin.gif

Z morskÄ… bryzÄ… wink.gif
Add z rodzinÄ….
Ev
życzę szczęsliwego zwielokrotnienia tej okrąglutkiej rocznicy icon_biggrin.gif
zilka
ech, bryndzo, bryndzo... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Powodzenia dalej icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif
moko.
wszystkiego naj...... i wielkokrotności tej liczby icon_smile.gif
Siunia
I ja dopisuję sie do życzeń.
EWszystkiego co NAJ..., miłości i szacunku na dalsze lata...
Buziaki od całej naszej rodzinki

- Siunia
kasiarybka
Agnieszka życzę Ci miłości i szacunku jak najwięcej icon_smile.gif
zilka
Wiecie co ja nie wiem czy miłości to trzeba bryndzy życzyć... Sądzę, że gdyby od dzisiaj jej mąż przestawał ją kochać ociupinkę to jego miłość się wyczerpie za jakieś 1027 lat czyli bryndza już od jakiś 967 lat nie będzie żyła...* wink.gif icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif

PS *ja z nimi jechałam samochodem... icon_rolleyes.gif
Jutta
Adnieszko, wszystkiego co najlepsze icon_lol.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
EwaSerdeczna
Rosa icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif boska.

Wszystkiego dobrego Młodej Parze (ja tak mogę napisać icon_mrgreen.gif )
"W kazdym kÄ…tku po dzieciÄ…tku"

serdecznie pozdrawiam ewa
CrazyMary
Dużo szczęścia, dużo miłości, dużo przemiłych wieczorów "tylko we dwoje", dużo udanych Potomków i spełnienia marzeń wszelakich. icon_biggrin.gif

Niech nam żyją!! icon_biggrin.gif
malinowa i Malina
Po tym co napisała Rosa nie osmiele sie nic dodać. Może tylko cicho - do samej Szanownej Pani Bryndzy - niech spełni się Twoje marzenie i na którąs następna rocznicę szanowny Małżonek obdaruje Cię prezentem wykonanym samodzielnie przy uzyciu zestawu "domowa złota rączka".
dumiczowa
chciałam tylko nadmienic ze piosenke "jestes szalona" wykonuje zespół "BOYS" ! ;P Roso nie wiem jak mogłas się pomylic!
pozdr.
asia2108
Agnieszko - życzę Wam wszystkiego co najlepsze, co tylko możecie sobie wymarzyć i kolejnych szczęsliwych rocznic
amania
Åšciskam Was oboje! icon_biggrin.gif
I życzę udanego(i owocnego) wieczoru! icon_mrgreen.gif
Agnes-3
Wszystkiego naj naj zeby spelnily sie wszystkie wasze marzenia icon_biggrin.gif
ulla
CYTAT(Rosa*)
Niech Twa kuchnia bÄ™dzie wysokokaloryczna jak modro kapusta, którÄ… w koÅ„cu nauczysz siÄ™ robić icon_rolleyes.gif  


Ja dołączam sie do życzeń gorących, w końcu za niecały rok będę też świętować 3 rocznicę.

I polecam się jako znawca, eee....no to przesada, jako zorientowana w temacie wykonania i przyprawiania "modrej kapusty". Lekcje moga być wirtualne lub osobiste, bo czasem bywam w Warszawie, poza tym moje krakowskie drzwi, tez są zawsze, dla wszystkich otwarte (dosłownie otwarte, zazwyczaj nie pamiętam, żeby zamknąć je na klucz na noc).
agabr
Bardzo Wam dziekujemy . Dzien minal nam uroczo icon_smile.gifB.
kww
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego

kww
Pecia
wszystkiego dobrego icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.