To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wizyta w Katowicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
NAjprawdopodobniej 17.XI zawitam do Katowic i będę miała kilka godzin wolnego. Podpowiedzcie co warto tu zobaczyć.
beattta
Podpowiem Ci z kim można wypić kawę icon_biggrin.gif koniecznie icon_wink.gif
Ludek
To podpowiadaj. Tylko kurczę chyba o Sosnowiec nie będę zahaczać. icon_sad.gif Może o Kraków icon_question.gif
beattta
Do Katowic mam 15 minut, więc jeśli tylko masz ochotę to możemy gdzieś się tam umówić icon_smile.gif
Jeśli chodzi o pooglądanie miasta to napisz co konkretnie Cię interesuje (zabytki, muzea ... ?). Kraków zdecydowanie nas tutaj przebija wink.gif
Ludek
Na kawkę się chętnie spotkam. Nie wiem ile będę miała czasu. Mam rozprawę w Sądzie ok. 13.00. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo. Czasu więc pewnie nie będę miała za dużo. Szczegóły wyjazdu będę znać pewnie w przyszłym tygodniu. A w Katowicach nigdy nie byłam.
beattta
W takim razie daj znać jak będziesz już wiedziała bardziej szczegółowo ile masz czasu. Wyślę Ci na PW numer mojego telefonu, żebyśmy mogły się skontaktować jak już będziesz w Katowicach icon_smile.gif
Ludek
OK.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.