To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie hormony ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
dziewczyny kochane,

byłzam dzisiaj w laboratorium, aby zrobić sobie badanie poziomu hormonów, żeby lekarz przepisał mi odpowiednią dla mnie "kurację" antykoncepcyjną.

no ale pani zapytała jaki hormon mam zbadać , no i jestem w kropce, jakie hormony powinnam zbadać ? czy wszystkie ? czy tylko np. prolaktynę ?

bardzo proszę o radę, mój gin wyjechał, bedzie za tydzień, a ja chciałam już z wynikami do niego pójść
eHermiona
Mnie się wydaje, że raczej estrogeny i progesteron, bo lekarz pewnie będzie chciał sprawdzić, jak zmienia się ich poziom w czasie cyklu. A w ogóle to chyba on sam powinien Ci to zlecić - z konkretnymi hormonami.
iff
Hermionko, dzięki

myślałam, że to jest tylko jeden hormon, albo ewentualnie robią tabelkę hormonów i co jest potrzebne, na to zwraca się uwagę ( o moja naiwności icon_wink.gif ), a chciałam iść juz z tymi wynikami do gina, aby skrócić sprawę dopasownia.

dobrze, czy jak dostanÄ™ skierowanie od gina, to czy te badanie trzeba robic w jakimÅ› dniu cyklu ?

Hermionko dobrze kojarzę, ża zażyłaś Depo ? czy do Depo robiłaś właśnie takie oznaczenie poziomu hormonów ??
eHermiona
Wiesz, o tym, czy i w jaki sposób lekarz powinien to zlecić, nie mogę Ci nic powiedzieć, bo mimo, że prosiłam, to nikt nigdy nie chciał mi tego zrobić (a nawet patrzyli na mnie jak na ufoludka), a potem było zdziwienie, że źle się czuję po tabletkach. Ja mam Mirenę - wkładkę hormonalną. Tu też lekarka nie zleciła badania hormonów, a ja nie miałam czasu na chodzenie po prywatnych lab. Na razie (juz prawie 2 mies.)jest OK, więc mam nadzieję, że dalej tak będzie.
icon_smile.gif Monika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.