To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdańsk Osowa - praca chałupnicza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczyny,
mam pytanie.
Wiem,że w Gdańsku Osowie jest firma, która zleca prace chałupniczą - malowanie figurek. Tylko problem w tym, że nie mam kontaktu z ludźmi, którzy tam kiedys pracowali.
Firma faktycznie daje wszystko co do tej pracy potrzebne i naprawdę płaci za wykonane prace icon_smile.gif
Moze ktoś słyszał lub wie gdzie się mieści.
Znalazłabym ich sama, ale nawet nie znam nazwy tej firmy.
A może ktos wie gdzie jest jakas solidna firma zlecająca pracę chałupniczą w Trójmieście.
Będę wdzięczna
- Siunia
Wbmot
Ja pracowałam tam w Osowie icon_razz.gif

Nie pamiętam dokładnie nazwy ulicy, ale to jest ta co leci wzdłuż obwodnicy. Widać ich jadąc obwodnicą.
Niestety nie pamiętam nawet nazwy tej firmy. jak sobie przypomnę to dam znać.

Malowałam kaczory Donaldy, myszki Miki itp. icon_razz.gif

Wracałam do domu z dwiema siatami białych figurek i farbami.

A w domu nie dało się wytrzymać. Farby powodowały okropne bóle głowy, mimo że malowałam przy otwartym oknie. Smród był okropny - normalnie jak przy farbach.

Siuniu, ta firma bardzo mało płaciła icon_sad.gif a najgorsze było, to że za najmniejszy błąd np. maleńką kropeczkę nie w tym miejscu - nie płacili za tą figurkę. Przyczepiali się dosłownie głupot. Długo tam nie pracowałam.


Ale polecam Ci bardzo innÄ… firmÄ™.
Mieści się w Kokoszkach. Robili oni takie dziwne katalogi z tkaninami. Te próbki tkanin w paskach trzeba było przyklejać do katalogów w odpowiednie miejsca. Płacili całkiem nieźle. Jednak szło na to dużo czasu. Pracowałam tam nie tylko ja ale też moja mama.
Nie wiem jak dokładnie się nazywali ALL FIX czy jakoś tak.
Jeśli będziesz zainteresowana, to daj znać, to poszukam.
domi
Siuniu
ja także tam pracowałam i nie polecam z powodów jak wyżej. Nawet dojazd mi się nie zwracał bo odrzucali 60% figurek.
Weronisiu droga icon_smile.gif
ja ciebie prosze o szczegóły dotyczące tej drugiej firmy.

pozrdawiam i dziękuje

Wiola
Dorotka25
ja rowniez poprosze o namiary na te firme icon_smile.gif
Wbmot
Obiecuję, że poszukam i dam znać. Błagam o cierpliwość icon_razz.gif
blaire
ja tez, ja tez:))
Wbmot
Niestety w domu nie mam nic na ten temat icon_sad.gif

Ale pamiętam, że firma nazywała się ALLFIX lub ALFIX. To niewiele, wiem icon_confused.gif To był Gdańsk Kokoszki, zaraz przy przystanku icon_confused.gif
Jak wróci mąż, to zapytam, go jak nazywała się ta ulica.

Wybaczcie, że tak mało mam danych, ale myślałam, że mam w domu jakieś namiary na tą firmę.

A może zapytacie o tą firmę w 'Centrum informacji'? W Gdańsku mają nr 9434 - mi z Niemiec nie warto tam dzwonić, ale może Wy się czegoś dowiecie?

A ja postaram się coś jeszcze sobiem przypomnieć...
Gala18
Zastanawiam się nad złożeniem PIT online. Czytałam o takim rozwiązaniu https://www.polskibiznes24.pl/dlaczego-zlozyc-online/ i podobno jest to dużo bardziej wygodne niż latanie do urzędu skarbowego. Zazwyczaj bardzo zależy mi na czasie, zatem byłoby to dobre rozwiązanie dla mnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.