To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bolÄ…ca pierÅ› :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iza&Pyza
dziewczyny może Wy coś doradzicie...
w sobotę wieczorem zauważyłam zaczerwienienie na lewej piersi - taką podłużną pręgę icon_cry.gif . podotykałam i... wyczułam guzka. i teraz nie wiem czy to zastój, czy mnie gdzieś przewiało, czy znowu cholerny guz piersi icon_cry.gif . temperatury nie mam, nie boli (no chyba że tak pożądnie pomacam, podotykam). Mała ssie z tej piersi bez problemy - w trakcie też nie czuję bólu...
tylko nie mówcie, że muszę do doktora bo: nie wiem do jakiego, mój rodzinny na urlopie, nie cierpię chodzić do lekarzy, nie mam z kim Pyzy zostawić icon_rolleyes.gif
pozdr.
Anuk
Może być zastój - najlepiej pokazać jednak lekarzowi - ginekolog, internista lub nawet położnej.
Iza&Pyza
mimo, że Mała na na maksa wysysa??
ulla
Mała już całkiem duża...poszłabym do lekarza. Kiedy Weronika była całkiem mała zdarzały mi się takie atrakcje, na szczęście krótkotrwałe, że było "widać i czuć" choć nie bolało....kiedy była większ już nie, a to nie musi być to samo, czyli zastój....
i.
Miewałam takie zastoje - wtedy ogrzewałam i rozmasowywałam guzki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.