To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupic kapcie i aparat cyfrowy:)?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Mojzesza
czesc Dziewczeta, pisze w imieniu Mojzeszka i Taty Mojzeszka icon_biggrin.gif pierwszy potrzebuje kapci firmy Befado (bo tylko takie sie mieszcza na jego gruba nozke, no chyba ze ktos zna inna fajna firme ktora robi kapcie dla dzieci z wysokim podbiciem?) rozmiar 22
te ktore nosi obecnie kupilismy przypadkowo w Poznaniu, a we Wroclawiu jakos nie widzialam.
Drugie pytanko: moj maz chce kupic Dobry i Tani aparat cyfrowy icon_smile.gif tani czyli tak gdzies okolo 1200zl, (skoro ma byc dobry jednoczesnie, nie wiem co on sobie wyobraza icon_rolleyes.gif ) no i moze wiecie gdzie sa jakies promocje, albo w ogole gdzie warto kupowac?? jakiej firmy itp. Ja lubie Hp bo taki mielismy ostatnio i zadowolona bylam:) ale moze czasy sie zmienily??
poradzcie, bo jak kupimy, to sobie wreszcie zmienie zdjecie w emblemacie bo juz wyglamy inaczej icon_smile.gif
aga_mama
Hej!
W temacie kapci nie bardzo się orientuję, bo Julka kapci nie lubi i nie nosi, ale wiem gdzie są dobre i tanie aparaty cyfrowe icon_smile.gif Sklep mieści się we Wrocławiu na Kazimierza Wielkiego, koło Heliosa. Mają stronke internetową - wysyłam Ci adres na pw.
pozdrawiam
aga
Dorka
Tutaj masz stronkę, gdzie jest przegląd icon_wink.gif obecnych na rynku aparatów cyfrowych https://www.dpreview.com/ możesz przeglądać poszczególne modele (tak na prawdę ważne są opinie użytkowników i jakość zdjęć, są tam też zdjęcia wykonane tymi aparatami, które możesz sobie obejrzeć) Jeszcze taka strona https://www.aparaty.ua.pl/ też są opisy aparatów.
My kupiliśmy cyfrówkę na Allegro (wtedy była tam tańsza o 1/3 ceny sklepowej!) Teraz mój teść kupił Canona A95 (w przedziale cenowym, który Cię interesuje) i jest zadowolony.
skanna
Duży wybór kapci Befado jest w Astrze na stoisku z obuwiem (ale stoisko Astry, a nie kiermasz Szewczyk) i w sklepiku na Bulwarze Ikara. Podejrzewam, że skoro na Bulwarze jest ich tak dużo, to tyle samo, albo podobnie będzie na pl. św.Macieja, bo to sklepik tych samych ludzi. A na św. Macieja masz nieporównanie bliżej.
Doruśka
Anko moja miła!!
kapcie na Macieja kup.
Moja siostra kupiłą aparta w media markt,za około 800zł a zdjecia robi super!
Ewcia!
Aniu, a byłaś w sklepiku na ul. Polaka? Nazywa sie chyba wdzięcznie "buty" ? Ja tam nabyłam mnóstwo butków i kapci dla dzieci.

A poza tym dziękuję za zadanie tematu aparat, niedawno (tzn. mąż moj juz wcześniej, ale mi nie powiedział) postanowiliśmy stać sie posiadaczami cyfróweczki - no i skorzystałam z podpowiedzi , poczytałam stronki... Decydujemy się na canona A80 - na razie wystarczy.
Mika
ja jestem świeżo po zakupie cyfrówki -stanęło na Minolcie Dimage Z2
posiłkowałam się tą stroną - https://www.fotokat.interbit.pl/ gdzie można zrobić porównanie kilku aparatów na raz icon_biggrin.gif na tej stronce ceny są całkiem przyzwoite https://www.jarkom.pl/ icon_wink.gif
Dorka - gość
CYTAT(Mika)
stanęło na Minolcie Dimage Z2

To bardzo chwalony model, podobno świetny do robienia zdjęć ruchliwym maluchom, tylko cena z tej wyższej półki icon_confused.gif
mama_do_kwadratu
Ja polecam Canony. Seria Powershot- od A75 wzwyż. My kupiliśmy Canona Powershot G5 na Allegro- bardzo dobra cena (zastanawialiśmy się nad sprowadzeniem aparatu z USA, ale ja tam wolę mieć gwarancję; w grę wchodzi jeszcze zakup aparatu w Niemczech- tam jest taniej, ale jest Eurogwarancja, respektowana w Polsce).
Polecam www.cyberfoto.pl
użytkownik usunięty
CYTAT(aga_mama)
Hej!
W temacie kapci nie bardzo się orientuję, bo Julka kapci nie lubi i nie nosi, ale wiem gdzie są dobre i tanie aparaty cyfrowe icon_smile.gif Sklep mieści się we Wrocławiu na Kazimierza Wielkiego, koło Heliosa. Mają stronke internetową - wysyłam Ci adres na pw.
pozdrawiam
aga

Aga, właśnie zobaczyłam zdjęcia w wątku "Uwaga...".
Jakim było zrobione aparatem i ile kosztuje icon_lol.gif
Może być na priv. I proszę o namiar na stronkę internetową.

Paka
Monika ww
[b]Jeżeli chodzi o kapcie to ja kupowałam kiedyś Befado dla synka, w sklepie z odzieżą dziecięcą na Dembowskiego, możesz też zobaczyć na Partyzantów w pasmanterii też są kapcie, ja tam kupuję dla moich dzieci, z tego co wiem mieszkasz na Biskupinie, więc masz blisko.

Jeżeli chodzi o aparat to ja polecam Cannon, my kupiliśmy A80, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, mój teść kupował już prawie 3 lata temu, ma cannona A30 i mimo, że teraz to już przestarzały model to robi naorawdę świetne zdjęcia.

pozdrawiam, Monika
Mika
CYTAT(Dorka - gość)
To bardzo chwalony model, podobno Å›wietny do robienia zdjęć ruchliwym maluchom, tylko cena z tej wyższej półki  :?


Prawie identyczny jest Z1 i można go kupić już za 1200zł,Z2 za ok. 1600
Rzeczywiście funkcja do zdjęć w ruchu jest niezbędna przy ruchliwych dzieciach icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.