To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dzien dziecka-moze sie spotkamy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jackaplacka
Jak w temacie icon_razz.gif . Moze pod zyrafa? Moze poszlybysmy do zoo? lub gdzie indziej? Propzycje mile widziane...Raczej po poludniu ok 15? Co Wy na to?
Aneczka
Czemu nie? Ja jestem łasa na spotkania ostatnio icon_smile.gif A jak na razie na dzień dziecka żadnych planów nie mamy.
eJustynka
Tak, tak, tak, tak icon_razz.gif
eJustynka
No co Wy dziewczyny? Nie chcecie się spotkać ?? icon_confused.gif
Jacka, Aneczka, najwyżej pójdziemy sobie na lody, co Wy na to?
Aneczka
CYTAT(eJustynka)
No co Wy dziewczyny? Nie chcecie siÄ™ spotkać ??  :?  
Jacka, Aneczka, najwyżej pójdziemy sobie na lody, co Wy na to?


Słuchajcie, ja MARZĘ o lodach!!!
Mokooo
Ok laleczki będe z moim małym mniam mniam lodyyyyyyyyyyyy!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Agulka 333
My jeszcze nie wiemy czy przyjdziemy bo jak sobie tatuś załatwi wolne to może gdzieś pojedziemy. Ale jeśli nie to na pewno się pojawimy icon_smile.gif
jackaplacka
wiec jak widzimy sie ?? moze do wesolki zamiast zoo...karuzelki beda za darmo pewnie...oczywiscie mowie o tych malych dla dzieci icon_razz.gif
Aneczka
Mnie to wesołe tak za bardzo się nie podoba... Po pierwsze: bo koszty, za wstęp trzeba zapłacić. Po drugie: myslę, że akurat 1. może być bardzo dużo ludzi. A po trzecie: ostatnio moja Marta chciała, żeby z nią jeździć na karuzelach, co mi się nie uśmiecha, tym bardziej, że będę też z Paulinką.
Więc w sumie wolałabym te lody.
eJustynka
Ja też nie jestem za wesołym. Jeśli nie chcecie iść poprostu na ławeczkę i "do piasku" icon_wink.gif to może zoo. Zawsze to taniej niż wesołe.
beattta
Dziewczyny, bawcie siÄ™ dobrze icon_smile.gif

Nas nie będzie icon_sad.gif bo wyjeżdżamy z Julką.

Korzystając z okazji życzę wszystkim Waszym maluszkom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.
jackaplacka
Odpowiada mi i laweczka i piasek i lody ja tam zgodny czlowiek icon_lol.gif wiec w niedziele o 15?
jackaplacka
Dziewczyny chcialam Was bardzo bardzo mocno przeprosic z calego serca ale moj Jacus mial dzis w nocy 40 st goraczki. Nie wiem z czego- moze cos mu zaszkodzilo bo mu sie odbijalo mial nudnodci i puszczal baki moze z goraca moze z wrazen bo wczoraj mial ich kilka...i w zwiazku z tym nie bedzie nas w Chorzowie pod zyrafka...Moze akurat z tego nic sie nie wykluje (mam nadzieje)...Jednak rozumiecie...Przestraszylam sie dzis w nocy nie na zarty...naciagnelo mu w minute icon_eek.gif mozecie sobie wyobrazic jak z moim brzuchem skoczylam z lozka...dobrze ze sasiadka miala pyralgine w czopkach...Jeszcze raz bardzo mocno przepraszam zawlaszcza ze to ja dalam taki pomysl...Prosze nie gniewajcie sie na mnie.
eJustynka
Ponieważ i tak było nas tylko kilka chętnych, a teraz Jacka rezygnuje, może przesuniemy to spotkanie? Co Wy na to?
Aneczka
Wiesz Justynka, o tym samym pomyslałam.
Co prawda nam to fajnie pasowało, bo i tak dzień dziecka spędzamy same (męża mam uziemionego w łóżku jeszcze kilka dni), ale może w taim razie pojedziemy z małymi do babci.
To kiedy w takim razie spotkanko?
Następny weekend 7,8 czerwca nam nie pasuje, a potem będę tylko mamą niemowlaczka, bo Marta jedzie z babcią nad morze na 2 tyg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.