To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

trzylatki przy stole z rodzicami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asiaT
No własnie - jak to zrobić? Chodzi mi oczywiście o wysokość krzesełka. Zrezygnowaliśmy już jakiś czas temu z krzesełek wysokich, do których musialam te klocki ciężkie wsadzać. icon_wink.gif Teraz mają swój stolik i swoje krzesełka. Ale marzy mi się krzesełko wysokie (podwyższone), na które chłopaki mogliby sie sami wdrapać... Jak Wy to rozwiązujecie?

U znajomych w Niemczech, pamiętam, mieli takie krzesła z przestawianą wysokością siedziska, drewniane, bez blatu, na które dzieci mogly sie same wdrapać, bo miały taki jakby niższy stopień... wyglądał mniej więcej tak jak na tej stronie:

https://www.yatego.com/index.php?cl=pdetail...d31c9.7&ref=kel

Czy ktoś z Was widział takie cuda u nas?? Krzesło jest z Neckermanna, ale nasz Neckermann nie prowadzi teraz sprzedaży, ma może 1/10 towarów niemieckich,a ci z Niemiec nie wysyłają do Polski icon_sad.gif
malinowa i Malina
Adaś siedzi na normalnym krześle i to wystarcza. Jak był troche mniejszy dawałam poduszke pod pupę.
asiaT
oczywiście najpierw napisałam, a potem zaczęłam szukać... znalazałam na allegro, ale cena (600 zł!!!) mnie dobiła. No i fakt, że jest tylko jedno takie krzesełko icon_sad.gif
Ciocia Magda
Moje dziewczynki też już od bardzo dawna siadają z nami na normalnych krzesłach - kupiłam im tylko w Ikei poduszki pod pupy. One nigdy nie lubiły swoich wysokich krzesełek i bardzo wcześnie po prostu zażądały siadania jak dorośli przy stole
amo
Kuba siedzi badz w krzeselku, badz na taborecie i swietnie daje sobie rade. Gorzej z samodzielnym jedzeniem, za dlugo go karmilismy, niestety icon_sad.gif .
marghe.
zwykłe krzesło.
Ew + poducha lub encykloedia icon_wink.gif
agarad
CYTAT(asiaT)
No wÅ‚asnie - jak to zrobić? ...  Ale marzy mi siÄ™ krzeseÅ‚ko wysokie (podwyższone), na które chÅ‚opaki mogliby sie sami wdrapać... Jak Wy to rozwiÄ…zujecie? ...icon_sad.gif


asia,

chyba najprościej będzie im się wdrapać właśnie na normalne krzesło, bo do tego którego zdjęcie zamieściałaś to chyba sami nie dadzą rady (zabezpieczenie w kroku).
Jaco
Asiu,
Ale takie krzesła możesz na allegro dostac. Nie zawsze są ale ostatnio widziałam. Facet umieszcza je w dom i ogród - pokój dziecięcy. Jeśli namierzę to dam Ci zna. Ale poluj icon_lol.gif
Jaco
Oprosze bardzo. Nawet cena niewygórowana

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=34208729 icon_lol.gif
Żyrafo
Maja młodsza siedzi na krześle normalnym odkąd skończyła 1,5 roku. Właściwie klęczy, bo jest "zbyt dorosła" na poduszkę pod pupę. Krzesło mamy jedno icon_biggrin.gif , więc starsza córka musiała je oddać młodszej siostrze i przejść na stołek jak miała 3 lata i 3 miesiące. Obie radzą sobie świetnie i z wchodzeniem i ze schodzeniem i z jedzeniem.
Mama Anka
Zwykle krzeslo i poducha, takie byly poczatki mojej prawie czterolatki, teraz ma prawie piec lat i ma 102 cm wzrostu, wiec niektore trzylatki ja doscigaja. Radzi sobie kleczac, no teraz juz jakos siedzi, ale na poczatku zawsze kojarzyla mi sie z ta przyspiewka "mam dwa latka dwa i pol siegam glowa ponad stol"... icon_biggrin.gif
Z tych krzesel szybko wyrosna, wg mnie niepotrzebny wydatek. To taki troche okres przejsciowy, bo juz nie pasuja do tych krzesel dla maluszkow, a jeszcze nie pasuja do krzesel normalnych, ale to szybko mija. Moj syn ma osiem i w sumie jak tak na Niego popatrze to tez jeszcze maly na normalnym krzesle, bo dla dzieci to wszystko takie jak Kingsajs... icon_biggrin.gif icon_eek.gif
asiaT
pomyslalam chwile i postanowilam,ze z ochraniacza, ktory zreszta sama szylam, teraz zrobie 2 poduchy wysokie icon_wink.gif dzieciaki przeszczesliwe, bo siedza z mamÄ… i tatÄ… icon_wink.gif

tylko brak czasu na szycie - ale dzisiaj przy filmiku może... icon_wink.gif
Ewcia!
My korzystaliśmy z takiego https://www.ikea.pl/webapp/wcs/stores/servl...ats=10106*10196
wysokiego krzesła z Ikei. koszyuje ok.100zł.
Niedrogie i stabilne, dziecko samo wchodzi i jest "podnóżek".
Teraz nasze stoi przy biurku icon_smile.gif

A widziałam jeszcze u koleżanki taką jakby nakładkę-podwyższenie na krzesło ,kupioną w mothercare. Przyczepia się toto paskami do krzesła .
pozdr, Ewa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.