To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chwale sie !;)Mam nowy emblemacik i zdjecia w opisie! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
A to wszystko dzięki kochanej dziewczynie GUSI. Gusiu dziekuje Ci bardzo, jestes prawdziwym Aniołem icon_smile.gif
Baaaaardzo dziekuje i całuski przesyłam.

Missy icon_biggrin.gif
Tusiol
A jak zrobić te zdjęcia w opisie. Bo ja nie wiem. Emblemacik to wiem. Tylko muszę wstawić, bo dziś usunęłam. A w opisie to nijak nie wiem. Napisz proszę. A jak nie Ty Missy to może Gusia napisze. Proszę icon_exclaim.gif
Ev
Missy, to przecież chyba pół albumu wkleiłaś icon_wink.gif
Arwena.
Missy ale krotkie wlosy icon_eek.gif . Przyzwyczailam sie do dlugich icon_smile.gif
Tuni
Missy, to Ty ? A gdzie warkoczyki? icon_wink.gif icon_smile.gif

Super zdjęcia. icon_razz.gif
galopek
Madziarek,mi też brakuje Twoich warkoczyków.Teraz całkiem inna babeczka z Ciebie...poważniejsza?...a może mi się wydaje icon_rolleyes.gif
Ciężko robi sie te migajace fotki w podpisie?Ja też takie chce!!!!!!! icon_exclaim.gif
moko.
hłe hłe się ludzie zmieniąją icon_razz.gif
AdusiaR
Missy ja bym Cie nie poznała w tych krótkich włosach - wyglądasz zupełnie inaczej icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ale w sumie tez ładnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A Gusieńka to rzeczywiscie pmocna dłoń w sprawie zdjęc i emblemtów icon_lol.gif
M.Madziarek
Kochane moje, jak zrobić takie piekne migacze, tego nie wiem, to tajemnica kochanej Gusi icon_biggrin.gif
A co do moich włosków, to krótkie nosze już marca 2003roku, wiec tamto zdjęcie było nieaktualne (a było z 2001roku,kiedy byłam w ciąży). Jest mi tak duzo wygodniej tzn z krotkimi wlosami i juz bardzo sie przyzwyzaiłam, do fryzjera biegam co półtorej miesiąca -dwa miesiące... icon_rolleyes.gif icon_cool.gif
Niektorzy woleli mnie w dlugich wlosach (w tym mąż icon_cool.gif ) ale przewazająca wiekszosc jednak w krotkich.
Pozdrawiam serdecznie.
i jeszcze raz DZIEKUJE GUSI - ANIOŁOWI icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
mISSY

Ps. Zdjecie w emblemacie bylo robione jakis tydzien temu, bylam strasznie przeziebiona... nie wiem czy tego czasem po oczkach nie widac icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
M.Madziarek
Blue, dziekuje icon_mrgreen.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
Missy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.