To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Płodność po poronieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wbmot
Jak to jest z płodnością ?
Moje maleństwo odeszło od nas w 12 tygodniu ciąży icon_sad.gif Miałam łyżeczkowanie icon_sad.gif
Czy nie mając jeszcze okresu moge być już płodna?
Monaliza23
Tak , dni plodne przypadaja ok. 3-4 tygodnia po poronieniu , po dwoch tygodniach przychodzi miesiaczka.
Ines100
Dziewczyny mam pytanie, jak jest z plodnoscia po poronieniu, mojego aniolka stracilam 5 tyg temu 41.gif
Dzisiaj dostalam okres. Boje sie ze moje cykle beda nieregularne, i czy zawsze bedzie wystepowac owulacja?
nikol
Ines100 jeśli wcześniej mialaś regularne cykle to myslę,że nie powinno się to zmienić u mnie było tak jak przedtem.Z owulacją to różnie bywa bo bez wizyt kilku w mc u gina żeby podglądać jak ta owuacja się rozwija nikt na 100 % ci nie powie,że była czy nie.
Ja dwukrotnie po poronieniu miałam łyżeczkowanie,pierwszy raz po pół roku przeczekania zaszlam od strzału w ciążę,po drugim poronieniu odczekałam tylko jeden okres,a po następnej miesiączce już byłam w ciąży.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.