To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki rozmiar buta nosi dziecko w wieku 20-24 m-cy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

andzi3
Proszę mi pomóc. Kupiłam ostatnio na allegro buciki dla mojego synka ale okazały się za duże. Zastanawiam się teraz czy je sprzedawać czy może będą dobre za rok na zimę. Może ktoś z was ma takie dziecko w tym wieku i mógłby mi odpowiedzieć. Z góry dziękuję. icon_biggrin.gif
Mika
wszystko zależy od dziecka i od rodzaju butów-przedział "rozmiarowy" jest całkiem spory-co dziecko to inny wink.gif
Mój Jasiek np. mając ok 2 lat nosił rozmiar 23-25
kayak
Co dziecko to inna bajka. Ja sprzedalam Gaby zeszloroczne butki jej miesiac mlodszej kolezance icon_wink.gif

Gaba ma 25 m-cy i nosi 25 zimowe, jak miala 20 m-cy nosila 24. Ale ona z tych wielkostopych icon_wink.gif

Znajome dzieciaki z reguly nosza 22-23 w tym wieku.
amania
Marysia w wieku 20 miesięcy nosiła 21-szy rozmiar. Kiedy miała 2 lata nosiła 22.
grzałka
Myśle, że sprzedać- nie jestes w stanie przewidzieć o ile urośnie stopa przez rok. Zwłaszcza, że dzieciom rośnie skokowo.
domi
Dominisia nosi rozmiar 22 alejuz długo nie ponosi. Wole zakładać 23 .
kasiask
Antek nosi jakieÅ› 25
Aldoniec
to zależy też od firmy. Natasza nosi w tej chwili buty zarówno 22 jak i 24.
Zimowe mamy zamiar kupić 25
domi
Fakt, że zimowe są zawsze wieksze bo grube skarpety dochodzą. Domcia ma kozaczki w rozmiarze 25.
:: mole ::
Mój syn ma 'letnie' 25, a zimowe 27.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.